Rezultatet e kërkimit

Apartament 2+1, në Shitje, pranë Rrugës Myslym Shyri

Apartamenti ndodhet në katin e katërt banim, të një ndërtese të re. Godina është super efiçente, duke e çuar në minimum shpenzimin energjisë, apartamenti do të jetë i ngrohtë në dimër dhe i fre...

Apartament 110m2 ID: 3812 Agent : Jurgen Hoxholli
185000 €/Total Shitje

Jepet me qira apartament 1+1 te Rr e Dibres

Ne Rr e Dibres ne nje pallat te ri jepet me qira nje apartament 1+1 i mobiluar.Hapsira eshte e organizuar ne nje sallon+ kend kuzhine,dhome gjumi,korridor,WC.Apartamenti ka nje mobilim te thjeshte por komod.Per...

Apartament 74m2 ID: 3811 Agent : Ritmalca Perollari
240 Lek/Total Qira

Apartament 1+1 per shitje tek Kodra e Diellit

Apartament 1+1 per shitje tek Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, por pa ashensor. Apartamenti aktualisht eshte i adaptuar ne 2+1 edhe ka te instaluar sistemin ngrohje/fto...

Apartament 74m2 ID: 3810 Agent : Klajdi Koci
52000 €/Total Shitje

Apartament 2+1+ garazhd per shitje ne Yzberisht

Apartament 2+1 + garazhd per shitje ne Yzberisht. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te ne nje kompleks rezidencial ne nje nga lagjet me te qeta periferike te Tiranes. Apartamenti eshte teper i ri, me certifikate...

Apartament 92m2 ID: 3809 Agent : Klajdi Koci
63000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Jepet me qira ambient komercial 140m2

Ne zonen e Ali Demit,buze rruge,jepet me qira nje ambient i pershtatshem per bar-kafe,zyra,banke,dyqan etj.Ambienti ka fasade xhami,cka mundeson reklamim te aktivitetit.Per me shume detaje ju lutem na kontakton...

Bankë 140m2 ID: 3808 Agent : Ritmalca Perollari
1200 €/Muaj Qira

Jepet me qira ambient komercial 440 m2 prane Ali Demit

Ne zonen e Ali Demit jepet me qira nje ambient komercial 440 m2 kat -1 i pershtatshem per supermarket , dyqan,magazine etj.Ambienti me lartesi 7 m eshte i pajisur me linje trefazore,me ashensor makinash me pesh...

Dyqan Shitje 440m2 ID: 3807 Agent : Ritmalca Perollari
4 €/m2 Qira
Pronë e re për qira

Apartament 1+1 per Qira tek Liceu Artistik

Apartament me Qira tek Liceu Artistik, prane Institutit te Higjenes, i organizuar ne 1dhome gjumi+sallon+aneks+tualet+ holl. Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe mobiluar se fundmi, me elektroshtepiake ciles...

Apartament 60m2 ID: 3806 Agent : Juljana Bodeci
320 €/Muaj Qira
Nën çmim

Apartament 3+1+Garazh per Qira tek Zogu i Zi

Jepet me Qira apartament 3+1+ parkim nentokesor tek Sheshi Zogu i Zi, pallat i ri me administrim, sistem kamerash 24/24, 2 ashensore, lokacion strategjik dhe i aksesueshem me Unazen e Vogel. Organizohet ne 3 dh...

Apartament 113m2 ID: 3805 Agent : Juljana Bodeci
600 €/Muaj Qira
Me çmim të reduktuar

Zyra per Qira te Zogu i Zi

Njesia tregetare eshte e lokalizuar ne nje ndertim te ri tek Zogu i Zi, zone komerciale e zhvilluar, ne afersi te sherbimeve shteterore dhe private. Nodhet ne katin e dyte, e organizuar ne 2 hapsira, 2 tualete,...

Zyrë 237m2 ID: 3804 Agent : Juljana Bodeci
2400 €/Muaj Qira

Ambient per qira ne rrugen Siri Kodra

Ambient per qira ne Siri Kodra. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri buze rruges Siri Kodra. Ambienti ndodhet ne nje nga rruget me te njohura komerciale te Tiranes dhe eshte i pershtatshem per shume...

Dyqan Shitje 55m2 ID: 3803 Agent : Klajdi Koci
300 €/Muaj Qira