Pronë

Vile 3-Kateshe per Qira afer TEG-ut

Kompleksi I vilave ndodhet në juglindje të qytetit të Tiranës, Lunder, I vendosur në një zone të qetë dhe të gjelbëruar, larg zhurmave dhe ndotjes së kryeqytetit. Kompleksi ofron mundësi për të patur një jetese komode në një zone që po zhvillohet me shpejtësi si një qendër urbane dhe rezidenciale. Vetëm 8 minuta larg Qendrës, lokalizohet në natyrë kodrinore të periferisë te Tiranes. Vila ka strukturë 3 katëshe ku lidhja mes kateve bëhet me anë të shkalleve të brendshme. Kati 0 është I përbërë nga sallon ndenje+ kuzhine, holl dhe tualet. Kati i pare perbehet nga 2 dhoma gjumi, tualet, ndersa kati i dyte- papafingo konsiston ne dhome gjumi, verande dhe tualet. Ka 200 m2 oborr te mbuluar me gjelberim( ne pjesen e perparme dhe mbrapa viles), garazh te mbuluar i cili ka hapesirë për 3 poste parkimi, gaxebo. Banesa është e pajisur me kushtet më cilësorë dhe bashkohore te teknologjise gjermane, duke filluar nga sistemi chiller i lidhur me 3 panele diellore, parket druri të cilësisë më të mirë, oxhak funksional, filtra pastrues per ujin, satelit etj. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!

Të Dhëna

Detaje

Sipërfaqja

Hapësirë

Lloji: Villa

Adresa: Rruga e Vilave

ID: 3694

Statusi: Qira

Certifikatë Pronësie - PO

Viti i Ndërtimit: 2000

E mobiluar

Oxhak

TV

Lavatriçe

Lavastoviljë

Frigorifer

Furrë

Internet

Kamerë Sigurie

Garazh

Sipërfaqja e Brendshme: 200 m2

Sipërfaqja e Përgjithshme: 400 m2

Kati: 1

Dhoma: 3

Tualet: 3

Dhomë Ndenjeje

Dhomë Ngrënieje

Oborr

Verandë

Ballkon: 2

Depo

Prona të ngjashme

Vila qira, Rr Hamdi Garunja

2500 €/Muaj

Jepet me qira nje vile luksoze e ndodhur ne afersi te liqenit te thate.Vila eshte e organizuar ne 3 kate(1 nentoke ).E ndodhur ne mes gjelberimit vila ofron nje pamje shplodhese.Eshte e organizuar ne ...

Vila qira, Lunder

2500 €/Muaj

Vile me qira me siperfaqe te brendeshme 196 m2 dhe siperfaqe e jashtme 470 m2 . Ambienti i brendshem organiziohet ne soxhorno spacioze me oxhak,kend gatimi,verande plot drite dhe tualet .Kati tje ...

The Point Real Estate eshte nje agjensi imobilare e cila ofron prona per shitje dhe qera ne te gjithe Shqiperine. Tek ne ju mund te gjeni lehtesisht cfaredolloj prone, qofte per blerje, shitje apo qera. Ne kujdesemi qe te ofrojme tek klientet tane prona qe ato duan, sipas specifikimeve te tyre. Je nje student qe po kerkon nje prone me qera, nje individ cili kerkon te bleje nje prone, nje pronar qe kerkon te shese nje prone, ne jemi zgjidhja e duhur. Tek The Point Real Estate do te gjeni mbi 200 prona per shitje dhe mbi 300 prona me qera. Shumellojshmeria e pronave qe ne disponojme e ben me te lehte zgjedhjen tuaj. Ne nuk mjaftohemi thjesht me gjetjen e prones por jemi aty per te sherbyer gjer ne fund qe klineti jone te mare sherbimin me te mire dhe te mbetet I kenaqur me ne. Per ne klineti eshte partneri jone, gjetja e nje prone sipas kerkesave te tij eshte detyra jone te cilen e realizojme me aq shume dashuri dhe perkushtim. Ne ofrojme prona per klientet tane duke filluar nga apartamentet e reja apo te vjetra ne Tirane apo qytete te tjera, vila luksoze, shtepi, zyra, bare, hapesira per banka si dhe toka ne te gjithe Shqiperine. Pronaret me te cilet punojne, na ndihmojne per ta bere punen me te thjeshte nepermjet ofrimit te pronave te cilat jane ne kushte shume te mira. Shitja apo dhenia me qera e ketyre pronave eshte me e lehte per ne. The Point Real Estate ofron nepermjet agjeteve te saj nje shumellojshmeri pronash, duke filluar nga pronat e vecanta, ambjentet komerciale si dhe ambjente rezidenciale. Pronat e vecanta perfshijne te gjitha ato prona te cilat kane disa karakteristika qe i dallojne ng ate tjerat. Tek ne do te gjeni nje shumellojshmeri pronash me specifikime te ndryshme, cka do ju ndihmoje ju per te perzgjedhur nje prone te vecante. Agjensia jone imobilare ofron edhe ambjente komerciale si banke, bare, hotele, zyra, restorante, dyqan, magazine. Ambiente komerciale ofrohen sipas llojit te biznesit qe klienti kerkon te krijoje. Numri i madh i amjenteve komerciale qe ne ofrojme e ben shume te lehte zgjedhjen e klientit. Ne agjensine tone ne ofrojme gjithashtu edhe ambjente rezidenciale duke filluar nga, apartamentet, grasionere, shtepi pushimi, shtepi private e vila. Ambientet rezidenciale qe agjensia jone disponon jane ne kushtet me te mira si dhe ndodhen ne zona strategjike te Tiranes apo edhe qyteteve te tjera te Shqiperise. Ne ambiente rezidenciale qe ne ofrojme disponojme edhe shtepi pushimi, per tu ardhur ne ndihme te gjithe atyre qe kerkojne nje vend sa me te mire per te pushuar. Ne agjensine tone ne operojme me 7 agjent shitje. Agjentet tane jane ne cdo moment ne dispozicion te klientit per ti ofruar atij sherbimin e duhur. Agjentet nuk sherbejne vetem per te ndihmuar klientin per te gjetur pronen qe kerkon por per ti ofruar atij te gjitha sherbimet e nevojshme qe ajo prone te behet e tija dhe ai te mbetet i kenaqur.