Pronë

Çmimi: 600 €/Muaj

Apartament 2+1 per Qira ne Bllok

Apartament i kendshem dhe i mobiluar ne menyre komode, ne rrugen "Brigada e VIII", ne zonen e Bllokut, me 2 dhoma gjumi, soxhorno dhe kend gatimi, 2 tualete, ballkon, totalisht e mobiluar me te gjitha pajisjet e duhura. Apartamenti ka nje organizim shume te mire te hapesirave, ajer te kondicionuar, dritare dopio xham, grila, tenda dhe orientim Lindje, drite natyrale etj. Per nje vizite ne prone ju lutem me kontaktoni!

Të Dhëna

Detaje

Sipërfaqja

Hapësirë

Lloji: Apartment

Adresa: Rruga Brigada e VIII

ID: 1789

Statusi: Qira

Certifikatë Pronësie - JO

Viti i Ndërtimit: 2005

E mobiluar

Ajër i Kondicionuar

TV

Lavatriçe

Frigorifer

Furrë

Internet

Kamerë Sigurie

Garazh

Ashensor

Sipërfaqja e Brendshme: 105 m2

Sipërfaqja e Përgjithshme: 115 m2

Kati: 7

Dhoma: 2

Tualet: 2

Ballkon: 1

Depo

Prona të ngjashme

Apartament qira, Rruga: Ibrahim Rugova

600 €/Muaj

Jepet me Qira, Apartament me siperfaqe 92m2, ne katin e 3-banim, me sistem ngrohje-ftohje ciller, parkim me ashensor, sistem i komanduar i hapjes se grilave, vetem bufeja e guzhines, citofoni me kam ...

Apartament qira, Rruga Sami Frasheri

650 €/Muaj

Jepet apartament 2+1 me kuzhine vecmas, me Qira, totalisht i mobiluar ne menyre komode dhe moderne, ne nje nga zonat me interesante dhe te gjelberuara te kryeqytetit, Liqenit Artificial. Apartamenti k ...

The Point Real Estate eshte nje agjensi imobilare e cila ofron prona per shitje dhe qera ne te gjithe Shqiperine. Tek ne ju mund te gjeni lehtesisht cfaredolloj prone, qofte per blerje, shitje apo qera. Ne kujdesemi qe te ofrojme tek klientet tane prona qe ato duan, sipas specifikimeve te tyre. Je nje student qe po kerkon nje prone me qera, nje individ cili kerkon te bleje nje prone, nje pronar qe kerkon te shese nje prone, ne jemi zgjidhja e duhur. Tek The Point Real Estate do te gjeni mbi 200 prona per shitje dhe mbi 300 prona me qera. Shumellojshmeria e pronave qe ne disponojme e ben me te lehte zgjedhjen tuaj. Ne nuk mjaftohemi thjesht me gjetjen e prones por jemi aty per te sherbyer gjer ne fund qe klineti jone te mare sherbimin me te mire dhe te mbetet I kenaqur me ne. Per ne klineti eshte partneri jone, gjetja e nje prone sipas kerkesave te tij eshte detyra jone te cilen e realizojme me aq shume dashuri dhe perkushtim. Ne ofrojme prona per klientet tane duke filluar nga apartamentet e reja apo te vjetra ne Tirane apo qytete te tjera, vila luksoze, shtepi, zyra, bare, hapesira per banka si dhe toka ne te gjithe Shqiperine. Pronaret me te cilet punojne, na ndihmojne per ta bere punen me te thjeshte nepermjet ofrimit te pronave te cilat jane ne kushte shume te mira. Shitja apo dhenia me qera e ketyre pronave eshte me e lehte per ne. The Point Real Estate ofron nepermjet agjeteve te saj nje shumellojshmeri pronash, duke filluar nga pronat e vecanta, ambjentet komerciale si dhe ambjente rezidenciale. Pronat e vecanta perfshijne te gjitha ato prona te cilat kane disa karakteristika qe i dallojne ng ate tjerat. Tek ne do te gjeni nje shumellojshmeri pronash me specifikime te ndryshme, cka do ju ndihmoje ju per te perzgjedhur nje prone te vecante. Agjensia jone imobilare ofron edhe ambjente komerciale si banke, bare, hotele, zyra, restorante, dyqan, magazine. Ambiente komerciale ofrohen sipas llojit te biznesit qe klienti kerkon te krijoje. Numri i madh i amjenteve komerciale qe ne ofrojme e ben shume te lehte zgjedhjen e klientit. Ne agjensine tone ne ofrojme gjithashtu edhe ambjente rezidenciale duke filluar nga, apartamentet, grasionere, shtepi pushimi, shtepi private e vila. Ambientet rezidenciale qe agjensia jone disponon jane ne kushtet me te mira si dhe ndodhen ne zona strategjike te Tiranes apo edhe qyteteve te tjera te Shqiperise. Ne ambiente rezidenciale qe ne ofrojme disponojme edhe shtepi pushimi, per tu ardhur ne ndihme te gjithe atyre qe kerkojne nje vend sa me te mire per te pushuar. Ne agjensine tone ne operojme me 7 agjent shitje. Agjentet tane jane ne cdo moment ne dispozicion te klientit per ti ofruar atij sherbimin e duhur. Agjentet nuk sherbejne vetem per te ndihmuar klientin per te gjetur pronen qe kerkon por per ti ofruar atij te gjitha sherbimet e nevojshme qe ajo prone te behet e tija dhe ai te mbetet i kenaqur.