Pronë

Çmimi: 5000000 €/Total

Shitet Resorti ne Pogradec

Shitet Hotel-Restorant 4-kateshe ne Pogradec . Ndodhet ne mes te gjelberimit dhe luleve pa fund, liqenit te magjishem te Pogradecit, me nje arkitekture interesante i pajisur me kushte komode e luksoze njekohesisht. Ka 23 dhoma ( edhe 20 dhoma te paperfunduara) , bar veror, kende lojrash per femijet, verande buz liqenit e shume sherbime te tjera. Ka perreth tij 30 dynym toke dhe pishine 400m2 . Per informacione te detajuar dhe per ta bere tuajen kete super hotel ju lutem na kontaktoni te numri im.

Të Dhëna

Detaje

Sipërfaqja

Hapësirë

Lloji: Hotel

Adresa: Pogradec

ID: 1874

Statusi: Shitje

Certifikatë Pronësie - PO

Viti i Ndërtimit: 2000

E mobiluar

Ajër i Kondicionuar

TV

Lavatriçe

Frigorifer

Pishinë

Sipërfaqja e Brendshme: 3500 m2

Sipërfaqja e Përgjithshme: 3500 m2

Kati: 1

Dhoma: 10

Tualet: 5

Dhomë Ndenjeje

Dhomë Ngrënieje

Kuzhinë

Ballkon: 5

Prona të ngjashme

Hotel shitje, Pogradec

5000000 €/Total

Shitet Hotel-Restorant 4-kateshe ne Pogradec . Ndodhet ne mes te gjelberimit dhe luleve pa fund, liqenit te magjishem te Pogradecit, me nje arkitekture interesante i pajisur me kushte komode e luksoz ...

Hotel shitje, Shkembi Kavajes

5000000 €/Total

I ndërtuar në vitin 2002, duke u rifreskuar dhe konsoliduar gjithnjë e më shumë në fushën e turizmit me kërkesat e tregut dhe të kohës, Hotel vjen tek ju si një shportë mundesish, relaxi, ...

The Point Real Estate eshte nje agjensi imobilare e cila ofron prona per shitje dhe qera ne te gjithe Shqiperine. Tek ne ju mund te gjeni lehtesisht cfaredolloj prone, qofte per blerje, shitje apo qera. Ne kujdesemi qe te ofrojme tek klientet tane prona qe ato duan, sipas specifikimeve te tyre. Je nje student qe po kerkon nje prone me qera, nje individ cili kerkon te bleje nje prone, nje pronar qe kerkon te shese nje prone, ne jemi zgjidhja e duhur. Tek The Point Real Estate do te gjeni mbi 200 prona per shitje dhe mbi 300 prona me qera. Shumellojshmeria e pronave qe ne disponojme e ben me te lehte zgjedhjen tuaj. Ne nuk mjaftohemi thjesht me gjetjen e prones por jemi aty per te sherbyer gjer ne fund qe klineti jone te mare sherbimin me te mire dhe te mbetet I kenaqur me ne. Per ne klineti eshte partneri jone, gjetja e nje prone sipas kerkesave te tij eshte detyra jone te cilen e realizojme me aq shume dashuri dhe perkushtim. Ne ofrojme prona per klientet tane duke filluar nga apartamentet e reja apo te vjetra ne Tirane apo qytete te tjera, vila luksoze, shtepi, zyra, bare, hapesira per banka si dhe toka ne te gjithe Shqiperine. Pronaret me te cilet punojne, na ndihmojne per ta bere punen me te thjeshte nepermjet ofrimit te pronave te cilat jane ne kushte shume te mira. Shitja apo dhenia me qera e ketyre pronave eshte me e lehte per ne. The Point Real Estate ofron nepermjet agjeteve te saj nje shumellojshmeri pronash, duke filluar nga pronat e vecanta, ambjentet komerciale si dhe ambjente rezidenciale. Pronat e vecanta perfshijne te gjitha ato prona te cilat kane disa karakteristika qe i dallojne ng ate tjerat. Tek ne do te gjeni nje shumellojshmeri pronash me specifikime te ndryshme, cka do ju ndihmoje ju per te perzgjedhur nje prone te vecante. Agjensia jone imobilare ofron edhe ambjente komerciale si banke, bare, hotele, zyra, restorante, dyqan, magazine. Ambiente komerciale ofrohen sipas llojit te biznesit qe klienti kerkon te krijoje. Numri i madh i amjenteve komerciale qe ne ofrojme e ben shume te lehte zgjedhjen e klientit. Ne agjensine tone ne ofrojme gjithashtu edhe ambjente rezidenciale duke filluar nga, apartamentet, grasionere, shtepi pushimi, shtepi private e vila. Ambientet rezidenciale qe agjensia jone disponon jane ne kushtet me te mira si dhe ndodhen ne zona strategjike te Tiranes apo edhe qyteteve te tjera te Shqiperise. Ne ambiente rezidenciale qe ne ofrojme disponojme edhe shtepi pushimi, per tu ardhur ne ndihme te gjithe atyre qe kerkojne nje vend sa me te mire per te pushuar. Ne agjensine tone ne operojme me 7 agjent shitje. Agjentet tane jane ne cdo moment ne dispozicion te klientit per ti ofruar atij sherbimin e duhur. Agjentet nuk sherbejne vetem per te ndihmuar klientin per te gjetur pronen qe kerkon por per ti ofruar atij te gjitha sherbimet e nevojshme qe ajo prone te behet e tija dhe ai te mbetet i kenaqur.