Pronat

Apartament 2+1 per shitje ne Rrugen Donika Kastrioti

Apartament 2+1 per shitje ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes shume e aksesueshme ne te gjitha rruget. Apartamenti ka nje organizim shume te mire sallon bashke me kendin e gatimit, 2 dhoma gj ...

Apartament 110m2 ID: 5919 Agent : Anxhela Omeri
230000 €/Total Shitje

Zyra per qera ne Rrugen Asim Vokshi

Jepet ambjent komercial per qera ne zonen e Hipotekes se Tiranes! Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, i pershtatshem per zyra, i organizuar ne 4 ambjente, tualet dhe ballkon. ...

Zyrë 200m2 ID: 5918 Agent : Anxhela Omeri
1000 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per qera te Garda

Apartament 2+1 per shitje ne ne katin e 4-te te nje pallati egzistues ne zemer te Bllokut afer me Presidencen ne nje zone komerciale dhe rezidenciale mjaft te preferuar. Organizohet ne sallon bashke m ...

Apartament 110m2 ID: 5909 Agent : Anxhela Omeri
600 €/Muaj Qira

Apartament 1+1 per shitje te Rruga e Kosovareve

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Liqenit Artificial, ne rrugen e Kosovareve, zone teper e lakmuar rezidenciale per arsye te aksesit te saj me Qendren dhe Bllokun, Kopshin Botanik dhe zoologjik, si dhe ...

Apartament 69m2 ID: 5907 Agent : Anxhela Omeri
127000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per shitje te Kopshti Botanik

Shitet apartament 2+1 prane Kopshtit Botanik. Organizohet ne sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe verande. Mobilim me shume kualitet, cilesi dhe standart shume i larte rifiniturash. Per nje vizite n ...

Apartament 120m2 ID: 5905 Agent : Anxhela Omeri
160000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per qera ne Komunen e Parisit

Apartament per Qira prane Rruges Medar Shtylla, me nje organizim shume te mire; sallon ndenje bashke me kendin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Per me shume informacion dhe vizi ...

Apartament 160m2 ID: 5903 Agent : Anxhela Omeri
500 €/Muaj Qira

Zyra 350 m per qera ne Rrugen Sami Frasheri

Zyrat lokalizohen në një nga zonat më të preferuara dhe komerciale te Tiranes, ndodhen në kati i dyte me shkalle te dedikuara të një ndërtimi cilesor ne zemer te Bllokut. Jane te pershtatshme per bizn ...

Zyrë 350m2 ID: 5900 Agent : Anxhela Omeri
4500 €/Muaj Qira