Pronat

Vile per shitje ne Lunder

Collina Verde është kompleksi i ri i vilave elegante dhe plot stil, ku arkitektura ndërthuret përsosmërisht me bukuritë natyrore përreth. Collina Verde është kompleksi i ri i vilave elegante dhe pl ...

Vila 780m2 ID: 5897 Agent : Anxhela Omeri
785000 €/Total Shitje

Vile per shitje ne Lunder

Collina Verde është kompleksi i ri i vilave elegante dhe plot stil, ku arkitektura ndërthuret përsosmërisht me bukuritë natyrore përreth. Collina Verde shtrihet mes gjelbërimit të kodrinave të Lundrës ...

Vila 706m2 ID: 5896 Agent : Anxhela Omeri
655000 €/Total Shitje

Zyre 190 m2 per qera te Komuna e Parisit

Zyre me qera ne zonen tanime mjaft interesante te Komunes se Parisit, me investim shume cilesor ne rifinitura. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 190 m2, eshte e shtruar me parket, ka sistem ngrohje/ftohj ...

Zyrë 200m2 ID: 5895 Agent : Anxhela Omeri
1200 €/Muaj Qira

Apartament 2+1+garazh per shitje te Rruga e Elbasanit

Apartamenti lokalizohet ne nje nga zonat me prestigjioze dhe elitare te Tiranes, me akses te menjehershem ne Parkun Nacional, Bllok, Garde, RTSH si dhe rrugen e Elbasanit. Zona gjithashtu ofron qetesi ...

Apartament 146m2 ID: 5894 Agent : Anxhela Omeri
300000 €/Total Shitje

Apartament 3+1 per shitje te Komuna e Parisit

Apartament 3+1 per shitje te Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial dhe kamercial te ri, mjaft te njohur dhe teper te preferuar tek Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne ...

Apartament 142m2 ID: 5892 Agent : Anxhela Omeri
165000 €/Total Shitje

Zyra per qera te Komuna e Parisit

Zyre me qera ne zonen tanime mjaft interesante te Komunes se Parisit, me investim shume cilesor ne rifinitura. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 100 m2, eshte e shtruar me parket, ka sistem ngrohje/ftohj ...

Zyrë 100m2 ID: 5890 Agent : Anxhela Omeri
600 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per shitje te Ish Ekspozita

Apartament 2+1 per shitje tek Ish-Ekspozita. Apartamenti ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri, ne nje zone mjaft te njohur dhe te preferuar per banim, vetem 100 m larg Bllokut 200 m larg Qend ...

Apartament 84m2 ID: 5889 Agent : Anxhela Omeri
148000 €/Total Shitje

Zyra per qera te Komuna e Parisit

Zyre me qera ne zonen tani me mjaft interesante te Komunes se Parisit, pozicionuar ne katin 3 te nje ndertese komerciale, me investim shume cilesor ne rifinitura dhe design. Ambjenti ka nje siperfaqe ...

Zyrë 296m2 ID: 5882 Agent : Anxhela Omeri
2800 €/Muaj Qira
E dhënë me qira

Zyra per qera te Komuna e Parisit

Zyre me qera ne zonen tanime mjaft interesante te Komunes se Parisit, pozicionuar ne katin 6 te nje ndertese komerciale, me investim shume cilesor ne rifinitura dhe design. Ambjenti ka nje siperfaqe p ...

Zyrë 250m2 ID: 5881 Agent : Anxhela Omeri
1300 €/Muaj E dhënë me qira

Dyqan per qera te Komuna e Parisit

Jepet ambjent biznesi me qera, ndodhet ne kompleksin Kika2 ne Tirane, ne zonen e Komunes se Parisit. Dyqani eshte 70 m2 me fasade xhami dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi. ...

Dyqan Shitje 70m2 ID: 5880 Agent : Anxhela Omeri
10 €/m2 Qira