Pronat

Vile per shitje ne Lunder

Collina Verde është kompleksi i ri i vilave elegante dhe plot stil, ku arkitektura ndërthuret përsosmërisht me bukuritë natyrore përreth. Collina Verde është kompleksi i ri i vilave elegante dhe pl ...

Vila 780m2 ID: 5897 Agent : Anxhela Omeri
785000 €/Total Shitje

Vile per shitje ne Lunder

Collina Verde është kompleksi i ri i vilave elegante dhe plot stil, ku arkitektura ndërthuret përsosmërisht me bukuritë natyrore përreth. Collina Verde shtrihet mes gjelbërimit të kodrinave të Lundrës ...

Vila 706m2 ID: 5896 Agent : Anxhela Omeri
655000 €/Total Shitje
E dhënë me qira

Zyre 190 m2 per qera te Komuna e Parisit

Zyre me qera ne zonen tanime mjaft interesante te Komunes se Parisit, me investim shume cilesor ne rifinitura. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 190 m2, eshte e shtruar me parket, ka sistem ngrohje/ftohj ...

Zyrë 200m2 ID: 5895 Agent : Anxhela Omeri
1200 €/Muaj E dhënë me qira

Apartament 2+1+garazh per shitje te Rruga e Elbasanit

Apartamenti lokalizohet ne nje nga zonat me prestigjioze dhe elitare te Tiranes, me akses te menjehershem ne Parkun Nacional, Bllok, Garde, RTSH si dhe rrugen e Elbasanit. Zona gjithashtu ofron qetesi ...

Apartament 146m2 ID: 5894 Agent : Anxhela Omeri
300000 €/Total Shitje
E dhënë me qira

Zyra per qera te Komuna e Parisit

Zyre me qera ne zonen tanime mjaft interesante te Komunes se Parisit, me investim shume cilesor ne rifinitura. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 100 m2, eshte e shtruar me parket, ka sistem ngrohje/ftohj ...

Zyrë 100m2 ID: 5890 Agent : Anxhela Omeri
600 €/Muaj E dhënë me qira
E dhënë me qira

Zyra per qera te Komuna e Parisit

Zyre me qera ne zonen tani me mjaft interesante te Komunes se Parisit, pozicionuar ne katin 3 te nje ndertese komerciale, me investim shume cilesor ne rifinitura dhe design. Ambjenti ka nje siperfaqe ...

Zyrë 296m2 ID: 5882 Agent : Anxhela Omeri
2800 €/Muaj E dhënë me qira
E dhënë me qira

Zyra per qera te Komuna e Parisit

Zyre me qera ne zonen tanime mjaft interesante te Komunes se Parisit, pozicionuar ne katin 6 te nje ndertese komerciale, me investim shume cilesor ne rifinitura dhe design. Ambjenti ka nje siperfaqe p ...

Zyrë 250m2 ID: 5881 Agent : Anxhela Omeri
1300 €/Muaj E dhënë me qira

Dyqan per qera te Komuna e Parisit

Jepet ambjent biznesi me qera, ndodhet ne kompleksin Kika2 ne Tirane, ne zonen e Komunes se Parisit. Dyqani eshte 70 m2 me fasade xhami dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi. ...

Dyqan Shitje 70m2 ID: 5880 Agent : Anxhela Omeri
10 €/m2 Qira

Apartament 2+1 per qera ne Bllok

Apartamenti pozicionohet prane Gardes te Republikes me nje siperfaqje prej 157 m2 dhe ndodhet ne katet e siperme te nje ndertese moderne me kushte bashkohore, ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes. I ...

Apartament 157m2 ID: 5876 Agent : Anxhela Omeri
2000 €/Muaj Qira

Apartament 3+1 per qera te Rruga e Elbasanit

Apartament per Qira ne nje nga zonat me te kerkuara dhe preferuara, me pamje shume te mire. Apartamenti ka nje orentim shume te mire Lindje plot drite natyrale dhe shume i qete. Ka nje organizim shume ...

Apartament 129m2 ID: 5860 Agent : Anxhela Omeri
500 €/Muaj Qira