Pronat

Apartament 3+1+garazh per shitje ne Rrugen e Elbasanit

Apartament per shitje ne nje nga zonat me te kerkuara dhe preferuara, me pamje shume te mire. Apartamenti ka nje orentim shume te mire Lindje plot drite natyrale dhe shume i qete. Ka nje organizim shu ...

Apartament 129m2 ID: 5859 Agent : Anxhela Omeri
231000 €/Total Shitje
E dhënë me qira

APARTAMENT 2+1 PER QERA NE QENDER

Apartament shume i veçante me qera 2 + 1 ne Qender te Tiranes. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, me te gjitha paisjet e nevojshme per nje jetese te rehatshme. Apartamenti ka 2 dhoma gjumi, sallo ...

Apartament 100m2 ID: 5837 Agent : Anxhela Omeri
1000 €/Muaj E dhënë me qira
Pronë e re për qira

Zyre per qera ne Bulevardin kryesor te Tiranes

Hapesira zyrash per qera ne zonen me qendrore te Tiranes, ne nje ndertim te ri te perfudnuar pak vite me pare. Aksesi i menjehershem ne bulevardin kryesor te Tiranes dhe ekspozimi i shkelqyer i bejne ...

Zyrë 130m2 ID: 5789 Agent : Anxhela Omeri
10 €/m2 Qira

Dyqan per shitje ne Bulevardin Gjergj Fishta

Prane Blv.Gjergj Fishta shitet ambient komercial 70 m2 i pershtatshem per zyra ose dyqan shitje. Ambienti ndodhet ne kat 0 dhe eshte me fasade xhami. Per me shume informacon na kontaktoni. ...

Dyqan Shitje 70m2 ID: 5763 Agent : Anxhela Omeri
196000 €/Total Shitje
E dhënë me qira

Zyra per qera ne Rrugen e Barrikadave

Jepet zyre per qera shume prane Qendres te Tiranes. Ambienti ka siperfaqje te brendshme 70 m2, dhe ndodhet ne katin e dyte te nje qendre komerciale. Per nje vizite ne prone na kontaktoni. ...

Zyrë 70m2 ID: 5758 Agent : Anxhela Omeri
650 €/Muaj E dhënë me qira

Zyre per qera ne Rrugen e Kavajes

Zyrat ndodhen ne nje zone komerciale dhe rezidenciale teper te preferuar afer Qendres, pjese e nje ndertese bashkohore te sapo perfunduar me te gjitha facilitetet si; administrim, parkim nentokesor, r ...

Zyrë 150m2 ID: 5757 Agent : Anxhela Omeri
1500 €/Muaj Qira

Zyra per qera ne Bllok

Hapesira zyrash per qera ne zonen me qendrore te Tiranes, ne nje ndertim te ri te perfunduar pak vite me pare. Aksesi i menjehershem ne bulevardin kryesor te Tiranes dhe ekspozimi i shkelqyer i bejne ...

Zyrë 167m2 ID: 5712 Agent : Anxhela Omeri
19 €/m2 Qira

Zyra per qera ne Rrugen Donika Kastrioti

Hapesira zyrash per qera ne zonen me qendrore te Tiranes, ne nje ndertim te ri te perfunduar pak vite me pare. Aksesi i menjehershem ne bulevardin kryesor te Tiranes dhe ekspozimi i shkelqyer i bejne ...

Zyrë 190m2 ID: 5702 Agent : Anxhela Omeri
19 €/m2 Qira

Vile per qera ne Lunder

Vile per Qira ne nje Kompleks Residencial me sistem kamerash sigurie dhe sherbim roje 24/24. Hapësirat funksionale të mirëorganizuar. Vila ka siperfaqje 200m2 dhe organizohet ne 3 dhoma gjumi, 3 tuale ...

Vila 250m2 ID: 5701 Agent : Anxhela Omeri
2500 €/Muaj Qira