Pronat

Vile per qera ne Lunder

Vile per Qira ne nje Kompleks Residencial me sistem kamerash sigurie dhe sherbim roje 24/24. Hapësirat funksionale janë të mirëorganizuar. Kati -1: dy poste parkimi, ambienti i lavanterisë dhe një amb ...

Vila 322m2 ID: 5690 Agent : Anxhela Omeri
3000 €/Muaj Qira

Apartament 1+1 per shitje te Kopshti Botanik

Apartament 1 + 1 per shitje prane Kopshtin Botanik. Ka siperfaqje te brendshme 58 m2 dhe verande 25 m2. Me mobilim shume modern, një dhomë gjumi, një banjo dhe kuzhinë. Shitet totalisht i mobiluar. ...

Apartament 90m2 ID: 5648 Agent : Anxhela Omeri
80000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Vile luksoze per qera ne Vishaj

Vila luksoze ndodhet ne Vishaj dhe eshte e sapo perfunduar. Ajo ka nje koncept modern me cdo detaj te viles te punuar ne perfeksion. Cdo material qe konsiston ne vile eshte i markave lider dhe ofron ...

Vila 770m2 ID: 5572 Agent : Anxhela Omeri
3500 €/Muaj Qira
E dhënë me qira

Apartament me Qera ne Zonen e Komunes se Parisit

Apartament 2 + 1 me qera ne nje nga zonat me te kerkuara dhe nje nga lagjet me te sigurta dhe te qeta te Tiranes. Vendndodhja e tij ndodhet mjaft afer liqenit artificial dhe zones se Bllokut. Ky apart ...

Apartament 98m2 ID: 5566 Agent : Anxhela Omeri
550 €/Muaj E dhënë me qira
Pronë e re për shitje

Ambient komercial per shitje tek Rruga Faik Konica

Ambienti komercial per shitje ndodhet ne rrugen Faik Konica. Eshte 200m dhe ka gjithashtu nje verande. Pozicioni perfekt shume prane Liqenit artificial dhe lagja teper e kerkuar. Mundesi mjaft e mire ...

Dyqan Shitje 200m2 ID: 5550 Agent : Anxhela Omeri
2500 €/m2 Shitje
Pronë e re për qira

Apartament per qera ne nje kompleks residencial

Apartamenti 3+1 per qera ndodhet ne ne kompleks residencial luksoz dhe te siguruar me roje. Apartamenti vjen plotesisht i mobiluar dhe ka nje koncept shik dhe modern. Organizohet ne nje dhome ndenjie, ...

Apartament 208m2 ID: 5536 Agent : Anxhela Omeri
2200 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament per qera ne nje kompleks residencial

Apartamenti 2+1 per qera ndodhet ne ne kompleks residencial luksoz dhe te siguruar me roje. Apartamenti vjen plotesisht i mobiluar dhe ka nje koncept shik dhe modern. Organizohet ne nje dhome ndenjie ...

Apartament 92m2 ID: 5535 Agent : Anxhela Omeri
950 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament per qera ne nje kompleks residencial

Apartamenti 2+1 per qera ndodhet ne ne kompleks residencial luksoz dhe te siguruar me roje. Apartamenti vjen plotesisht i mobiluar dhe ka nje koncept shik dhe modern. Organizohet ne nje dhome ndenjie ...

Apartament 125m2 ID: 5534 Agent : Anxhela Omeri
1300 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament per Qera ne nje Kompleks Residencial

Apartamenti 2+1 per qera ndodhet ne ne kompleks residencial luksoz dhe te siguruar me roje. Apartamenti vjen plotesisht i mobiluar dhe ka nje koncept shik dhe modern. Organizohet ne nje dhome ndenjie ...

Apartament 130m2 ID: 5533 Agent : Anxhela Omeri
1300 €/Muaj Qira