Pronat

E dhënë me qira

Apartament Zyra 2+1 me Qira ne Bllok

Apartamenti eshte pjese e nje rezidence te mire organizuar në zemër të Bllokut, me standardet me bashkëkohore dhe siguri të lartë, e mobiluar shume mire dhe ne menyre funksionale. Ka 2 dhoma gjumi, dh ...

Apartament 136m2 ID: 1033 Agent : Anxhela Omeri
1300 €/Muaj E dhënë me qira