Pronat

Pronë e re për qira

Vile luksoze per qera ne Vishaj

Vila luksoze ndodhet ne Vishaj dhe eshte e sapo perfunduar. Ajo ka nje koncept modern me cdo detaj te viles te punuar ne perfeksion. Cdo material qe konsiston ne vile eshte i markave lider dhe ofron ...

Vila 770m2 ID: 5572 Agent : Besnik Sulmataj
3500 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Apartament 2+1 per shitje tek Rruga Imer Ndregjoni

Apartamenti 2+1 eshte 65 metra katrore eshte per shitje tek Rruga Imer Ndregjoni. Apartamenti vjen plotesisht i mobiluar dhe ndodhet ne nje pallat ekzistues. Konsiston ne dy dhoma gjumi, nje dhome nde ...

Apartament 65m2 ID: 5555 Agent : Besnik Sulmataj
70000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Ambient komercial per shitje tek Rruga Faik Konica

Ambienti komercial per shitje ndodhet ne rrugen Faik Konica. Eshte 200m dhe ka gjithashtu nje verande. Pozicioni perfekt shume prane Liqenit artificial dhe lagja teper e kerkuar. Mundesi mjaft e mire ...

Dyqan Shitje 200m2 ID: 5550 Agent : Besnik Sulmataj
2500 €/m2 Shitje
Pronë e re për qira

Apartament per qera ne nje kompleks residencial

Apartamenti 3+1 per qera ndodhet ne ne kompleks residencial luksoz dhe te siguruar me roje. Apartamenti vjen plotesisht i mobiluar dhe ka nje koncept shik dhe modern. Organizohet ne nje dhome ndenjie, ...

Apartament 208m2 ID: 5536 Agent : Besnik Sulmataj
2200 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament per qera ne nje kompleks residencial

Apartamenti 2+1 per qera ndodhet ne ne kompleks residencial luksoz dhe te siguruar me roje. Apartamenti vjen plotesisht i mobiluar dhe ka nje koncept shik dhe modern. Organizohet ne nje dhome ndenjie ...

Apartament 92m2 ID: 5535 Agent : Besnik Sulmataj
950 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament per qera ne nje kompleks residencial

Apartamenti 2+1 per qera ndodhet ne ne kompleks residencial luksoz dhe te siguruar me roje. Apartamenti vjen plotesisht i mobiluar dhe ka nje koncept shik dhe modern. Organizohet ne nje dhome ndenjie ...

Apartament 125m2 ID: 5534 Agent : Besnik Sulmataj
1300 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament per Qera ne nje Kompleks Residencial

Apartamenti 2+1 per qera ndodhet ne ne kompleks residencial luksoz dhe te siguruar me roje. Apartamenti vjen plotesisht i mobiluar dhe ka nje koncept shik dhe modern. Organizohet ne nje dhome ndenjie ...

Apartament 130m2 ID: 5533 Agent : Besnik Sulmataj
1300 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Vila dhe toka per shitje ne Sauk

Vile per shitje se bashku me 900 m² toke. Vila ka siperfaqe 320m² dhe eshte 3 kateshe. Vjen e mobiluar dhe zoteron certifikate pronesie. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes. Per me shume in ...

Vila 1400m2 ID: 5521 Agent : Besnik Sulmataj
320000 €/Total Shitje
E dhënë me qira

Apartament per qera tek Bulevardi Gjergj Fishta

Apartamenti per qera eshte 1+1 dhe ndodhet ne katin e 7te te nje pallati relativisht te ri. Vendodhja eshte ne nje zone mjafte te mire me dyqane dhe bare dhe eshte zone mjaft aktive. Apartamenti esht ...

Apartament 67m2 ID: 5519 Agent : Besnik Sulmataj
450 €/Muaj E dhënë me qira