Pronat

Pronë e re për qira

Apartament per qera ne qender te Tiranes

Apartamenti eshte ne zemer te Tiranes ne nje nga zonat me te kerkuara per qera. I shtruar me parket, me nje kuzhine moderne dhe kondicioner ne cdo dhome. I pershtatshem edhe per zyra pasi ka nje vend ...

Apartament 112m2 ID: 5414 Agent : Besnik Sulmataj
800 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Super apartament 1+1 me qera tek Rr. Kavajes

Apartamenti ndodhet tek rruga e kavajes dhe eshte plotesisht i mobiluar. Shume i organizuar dhe i paster dhe mbi te gjitha me nje pamje mjaft te kendshme. Per cdo informacion shtese ju lutem me kontak ...

Apartament 96m2 ID: 5410 Agent : Besnik Sulmataj
350 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament 3+1 per qera te Rr.Kavajes

Nje apartament 3+1 i mobiluar plotesisht eshte per qera tek Rr. Kavajes. Apartamenti konsiston ne 3 dhoma gjumi, 2 banjo, ne ballkon dhe nje dhome ndenjieje. Koncepti i apartamentit eshte teper famil ...

Apartament 126m2 ID: 5409 Agent : Besnik Sulmataj
750 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament 2+1 per qera tek Sunrise Residence

Apartamenti ndodhet ne nje nga residencat me te preferuara ne Tirane, Sunrise Residence. Konsiston ne 2 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 veranda dhe nje dhome ndenjieje. Pamja eshte teper e mire dhe mobilimi ...

Apartament 106m2 ID: 5408 Agent : Besnik Sulmataj
800 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Ambient me qera per call center te Blloku

Jepet me qera ambiente ne katin e trete te nje pallati ekzistues ne zonen e bllokut. Ambienti esht i mobiluar per tu perdorur si call center, por mund te perdoret per biznese te llojit te ndryshem. Pe ...

Apartament 71m2 ID: 5397 Agent : Besnik Sulmataj
750 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament 2+1 me qera ne Myslym Shyr

Jepet me qera apartamenti 2+1 ne Myslym Shyr . Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues, plotesisht i mobiluar dhe ne gjendje mjaft te mire. Per cdo pyetje apo informacion shtese mos ...

Apartament 80m2 ID: 5396 Agent : Besnik Sulmataj
400 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Ambjent komercial per qera 2+1 ne rrugen Sami Frasheri

Jepet me qera ambienti komercial prane Drejtorise se Policise. Pozicioni perfekt dhe cmimi teper i arsyeshem per biznese te cdo lloji. Per me shume informacione mos hezitoni te na kontaktoni. ...

Zyrë 65m2 ID: 5389 Agent : Besnik Sulmataj
330 €/Muaj Qira