Pronat

Kapanon dhe toke per qellime biznesi

Toke dhe kapanon shume strategjik prane Tiranes. Shume i pershtatshem per qellime biznesi. Konsiston ne 2400 m2 kapanon i cili mund te zgjerohet. Toka mund te zgjerohet gjithashtu nepermjet negociatav ...

Depo 6372m2 ID: 4921 Agent : Sindi Xhillari
600000 €/Total Shitje

2 kate vile me qera

Kjo vile tre-kateshe ofron dy nga katet e saj per qera. E sapo rinovuar, perbehet nga tre dhoma gjumi dhe nje studio qe mund te perdoret per fjetje ose librari/magazinim. Ka taraca e veranda teper te ...

Vila 200m2 ID: 4908 Agent : Sindi Xhillari
1200 €/Muaj Qira

Vile me detaje te mrekullueshme per qera

Vile e mrekullueshme per qera me detaje te jashtezakonshme. Shume e ndricuar dhe spacioze, kjo vile ofron cdo gje qe te mundshme. Konsiston ne tre dhoma gjumi, jacuzzi, sauna, garderobe te vecante, dh ...

Vila 637m2 ID: 4895 Agent : Sindi Xhillari
5000 €/Muaj Qira

2+1 per qera prane Liqenit dhe Qendres

Apartament me qera i pershtatshem per nje familje me femije. I lokalizuar prane qendres se qytetit dhe prane Liqenit Artificial ne nje godine mjaft luksoze dhe me sherbim. ...

Apartament 150m2 ID: 4894 Agent : Sindi Xhillari
1500 €/Muaj Qira

Apartament Luksoz per qera

Apartament luksoz dhe me hapesira ne qender te qytetit dhe prane Liqenit Artificial. me hapesira dhe me drite natyrale konsiston ne nje dhome gjumi dhe garderobe dhe nje tualet te madh modern. ...

Apartament 100m2 ID: 4893 Agent : Sindi Xhillari
2500 €/Muaj Qira

2+1 Apartament Modern Mondial

Apartament modern dhe interesant prane qendres se qytetit. Organizim shume i mire i dy dhomave te gjumit, kuzhines, sallonit dhe tualetit. Apartament me hapesire dhe ndricim. Vjen komplet i mobiluar d ...

Apartament 80m2 ID: 4831 Agent : Sindi Xhillari
400 €/Muaj Qira

Palester ose qender Estetike me qera

Ambjent Komercial i pershtatshem per palester apo qender estetike ne nje nga komplekset me te populluara te Tiranes. Siperfaqe me Hapesire dhe ndricim te shumte dhe e mireizoluar nga zhurmat e rruges ...

Dyqan Shitje 200m2 ID: 4810 Agent : Sindi Xhillari
2000 €/Muaj Shitje

Apartament 2+1 ne Astir

Apartament me dy dhoma gjumi ne Astir, ne nje lagje shume te kerkuar dhe te zhvillaur te Tiranes ne katin e dyte te nje Kompleksi te Ri. Me certifikate pronesie, kjo eshte nje prone shume e mire per f ...

Apartament 94m2 ID: 4809 Agent : Sindi Xhillari
65000 €/Total Shitje

Zyre per qera prane Pazarit te RI

Ambjent zyre per qera ne Pazar te Ri, shume prane qendres. Mund te jepet e tera ose e ndare ne dy ambjente. Ka hyrje te vecante nga banoret dhe parkim me pagese. ...

Zyrë 70m2 ID: 4761 Agent : Sindi Xhillari
700 €/Muaj Qira