Pronat

Apartament 2+1 per qera ne Rrugen Zef Jubani

Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertesat me cilesore ne kryeqytet, ne zonen e Tiranes se Re, afer Stadiumit Dinamo, Liqenit Artificial, Bllokut dhe Komunes se Parisit. Apartamenti eshte totalisht i mo ...

Apartament 100m2 ID: 5071 Agent : Sindi Xhillari
700 €/Muaj Qira

Studio per qera ne Bllok

Kjo studio ka nje vendndodhje perfekte ne zemer te Bllokut dhe eshte idelae per qera ditore ose mujore. ...

Apartament 40m2 ID: 5057 Agent : Sindi Xhillari
350 €/Total Qira

Apartament 2+1 per qera prane Kopshit Zoologjik

Apartment i kendshem ne zonen e Liqenit te Thate per qera, prane Kopshit Zoologjik. Perbehet nga dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje sallon ndenjeje. Ndodhet ne katin e trete, ka nje interior te mire d ...

Apartament 120m2 ID: 5007 Agent : Sindi Xhillari
450 €/Muaj E dhënë me qira

Studio & Zyre prane Stadiumit te Ri

Kjo siperfaqe prej 200 metrash katrore eshte ne shitje. Vendosur ne nje nga godinat me prestigjoze te Tiranes, ne kate te larta me pamje te qytetit. Eshte e organizuar ne nje studio 70 m2 dhe hapesire ...

Apartament 220m2 ID: 4973 Agent : Sindi Xhillari
2100 €/m2 Shitje

Zyre prane Liqenit te thate

Kjo prone organizohet ne dy kate, pra ne total 200 metra katror. Kati i pare eshte "open space" ndersa kati i dyte perbehet ne tre dhoma gjumi, dy banjo dhe nje kuzhine te vecante. Eshte e pershtatshm ...

Zyrë 200m2 ID: 4972 Agent : Sindi Xhillari
800 €/Muaj Qira

3+1 per qera Petro Nini

Apartament me tre dhoma gjumi per qera prane gjimnazit Petro Nini dhe ne afersi te Liqenit. Lokacion dhe strukture e mire apartamenti. Kontaktoni per nje vizite ne prone. ...

Apartament 122m2 ID: 4971 Agent : Sindi Xhillari
800 €/Muaj Qira

Apartament ose zyre per qera

Hyrje apartamenti ose zyre me lartesi dhe hapesire. E lokalizuar ne qender te qytetit ofron pamje te rruges dhe ndertimeve perreth. Godine e qete dhe e re. Kontakto per nje vizite ne prone. ...

Zyrë 146m2 ID: 4944 Agent : Sindi Xhillari
1700 €/Total Shitje

Kapanon dhe toke per qellime biznesi

Toke dhe kapanon shume strategjik prane Tiranes. Shume i pershtatshem per qellime biznesi. Konsiston ne 2400 m2 kapanon i cili mund te zgjerohet. Toka mund te zgjerohet gjithashtu nepermjet negociatav ...

Depo 6372m2 ID: 4921 Agent : Sindi Xhillari
600000 €/Total Shitje

2 kate vile me qera

Kjo vile tre-kateshe ofron dy nga katet e saj per qera. E sapo rinovuar, perbehet nga tre dhoma gjumi dhe nje studio qe mund te perdoret per fjetje ose librari/magazinim. Ka taraca e veranda teper te ...

Vila 200m2 ID: 4908 Agent : Sindi Xhillari
1200 €/Muaj Qira