Pronat

Toke per shitje ne Kashar

Kjo toke ndodhet ne Kashar ne dalje te Tiranes. Perbehet nga toka ngjitur me njera tjetren me siperfaqe respektive 33,000 m2 dhe 47,360 m2. Mund te trajtohen vecmas ose se bashku. Kontaktoni per me te ...

80m2 ID: 5242 Agent : The Point
160 €/m2 Shitje

Hapesire komerciale per qera zyre/shtepi

Kjo hapesire komerciale prej 125 m 2 eshte shume e pershtatshme per tu konvertuar menjhere ne zyra ose edhe ne shtepi ne rast preference te vendndodhjes. Perbehet nga nje dhome e madhe mbledhjes, hape ...

Apartament 130m2 ID: 5241 Agent : The Point
1000 €/Total Qira

Vile per Shitje ose Qera ne Durres

Kjo vile dy-kateshe ndodhet ne Durres. Perbehet nga nje sallon i madh dhe dy dhoma gjumi. Eshte nje mundesi e mire per blerje 150.000 ose qera 700 euro ne muaj. Kontaktoni per me shume info. ...

Vila 320m2 ID: 5240 Agent : The Point
150000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Zyre per Qera Kodra e Diellit

Oportunitet per zyre prane Kristal Center dhe Kodres se Diellit. Hapesira perbehet nga tre dhoma gjumi dhe dy tualete. Vendosur ne nje zone goxha inovative te Tiranes, ky mabjwent eshte i pershtatshem ...

Zyrë 125m2 ID: 5239 Agent : The Point
450 €/Muaj Qira
E dhënë me qira

Apartament 1+1 per qera ne Rrugen Myslym Shyri

Apartamenti eshte i arrenduar ne menyre moderne dhe komode, ne Rrugen Myslym Shyri. Eshte i organizuar ne dhome gjumi, sallon dhe kend kuzhine bashke, tualet dhe ballkon. Totalisht i mobiluar dhe me t ...

Apartament 70m2 ID: 5168 Agent : The Point
450 €/Muaj E dhënë me qira
Pronë e re për qira

Apartament 2+1 per qera

Apartment 2 + 1 me hapesira te bollshme. I pajisur me dy veranda, dy balkone, dy tualete. Vendndodhje e pershtatshme. Perfshihet dhe garazh ne cmim. Kontakto per nje vizite. ...

Apartament 160m2 ID: 5166 Agent : The Point
1000 €/Muaj Qira

Apartament 1 +1 per shitje

Ky apartament ndodhet ne nje lagje mjaft te organizuar prane qendres se Tiranes. Ka nje dhome gjumi, nje sallon, nje tualet dhe ballkon me pamje te kendshme te zones perreth. Vjeni pamobiluar. Kontak ...

Apartament 60m2 ID: 5133 Agent : The Point
72000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Apartament 2+1 per Qera ne zonen e Liqenit

Ky 2 +1 eshte nje mundesi shume e mire per qera. Ka dy dhome gjumi, dy tualete, nje kuzhine dhe nje ballkon me nje pamje shume te mire te liqenit artificial. Kontakto per me shume info. ...

Apartament 144m2 ID: 5122 Agent : The Point
1500 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Papafingo per zyre dhe apartament te Liqeni

Kjo zyre papafingo e vendosur ne zonen e Liqenit te thate, eshte shume e pershtatshme per zyra dhe banim. perbehet nga 3 dhoma gjumi, dy tualete, nje kuzhine e vogel (140m2) dhe nje verande te madhe ...

Apartament 210m2 ID: 5121 Agent : The Point
800 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per qera ne Rrugen Zef Jubani

Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertesat me cilesore ne kryeqytet, ne zonen e Tiranes se Re, afer Stadiumit Dinamo, Liqenit Artificial, Bllokut dhe Komunes se Parisit. Apartamenti eshte totalisht i mo ...

Apartament 100m2 ID: 5071 Agent : The Point
650 €/Muaj Qira