Pronat

Apartament 2+1 per qera prane Kopshit Zoologjik

Apartment i kendshem ne zonen e Liqenit te Thate per qera, prane Kopshit Zoologjik. Perbehet nga dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje sallon ndenjeje. Ndodhet ne katin e trete, ka nje interior te mire d ...

Apartament 120m2 ID: 5007 Agent : Sindi Xhillari
450 €/Muaj Qira

Studio & Zyre prane Stadiumit te Ri

Kjo siperfaqe prej 200 metrash katrore eshte ne shitje. Vendosur ne nje nga godinat me prestigjoze te Tiranes, ne kate te larta me pamje te qytetit. Eshte e organizuar ne nje studio 70 m2 dhe hapesire ...

Apartament 220m2 ID: 4973 Agent : Sindi Xhillari
2100 €/m2 Shitje

Zyre prane Liqenit te thate

Kjo prone organizohet ne dy kate, pra ne total 200 metra katror. Kati i pare eshte "open space" ndersa kati i dyte perbehet ne tre dhoma gjumi, dy banjo dhe nje kuzhine te vecante. Eshte e pershtatshm ...

Zyrë 200m2 ID: 4972 Agent : Sindi Xhillari
800 €/Muaj Qira

3+1 per qera Petro Nini

Apartament me tre dhoma gjumi per qera prane gjimnazit Petro Nini dhe ne afersi te Liqenit. Lokacion dhe strukture e mire apartamenti. Kontaktoni per nje vizite ne prone. ...

Apartament 122m2 ID: 4971 Agent : Sindi Xhillari
800 €/Muaj Qira

Apartament ose zyre per qera

Hyrje apartamenti ose zyre me lartesi dhe hapesire. E lokalizuar ne qender te qytetit ofron pamje te rruges dhe ndertimeve perreth. Godine e qete dhe e re. Kontakto per nje vizite ne prone. ...

Zyrë 146m2 ID: 4944 Agent : Sindi Xhillari
1700 €/Total Shitje

Kapanon dhe toke per qellime biznesi

Toke dhe kapanon shume strategjik prane Tiranes. Shume i pershtatshem per qellime biznesi. Konsiston ne 2400 m2 kapanon i cili mund te zgjerohet. Toka mund te zgjerohet gjithashtu nepermjet negociatav ...

Depo 6372m2 ID: 4921 Agent : Sindi Xhillari
600000 €/Total Shitje

2 kate vile me qera

Kjo vile tre-kateshe ofron dy nga katet e saj per qera. E sapo rinovuar, perbehet nga tre dhoma gjumi dhe nje studio qe mund te perdoret per fjetje ose librari/magazinim. Ka taraca e veranda teper te ...

Vila 200m2 ID: 4908 Agent : Sindi Xhillari
1200 €/Muaj Qira

Vile me detaje te mrekullueshme per qera

Vile e mrekullueshme per qera me detaje te jashtezakonshme. Shume e ndricuar dhe spacioze, kjo vile ofron cdo gje qe te mundshme. Konsiston ne tre dhoma gjumi, jacuzzi, sauna, garderobe te vecante, dh ...

Vila 637m2 ID: 4895 Agent : Sindi Xhillari
5000 €/Muaj Qira

2+1 per qera prane Liqenit dhe Qendres

Apartament me qera i pershtatshem per nje familje me femije. I lokalizuar prane qendres se qytetit dhe prane Liqenit Artificial ne nje godine mjaft luksoze dhe me sherbim. ...

Apartament 150m2 ID: 4894 Agent : Sindi Xhillari
1500 €/Muaj Qira