Pronat

Pronë e re për qira

Apartament 2+1 per qera ne Qender

Apartament me dy dhoma gjumi dhe dy tualete te vecanta eshte ideal per nje familje. I pozicionuar ne nje vendndodhje teper qendrore dhe teper te kerkuar ne tregun e Tiranes, ky apartament i ofron te g ...

Apartament 120m2 ID: 4638 Agent : Sindi Xhillari
800 €/Muaj Qira

Dyqan per shitje ne Rrugen Gjon Buzuku

Ambient komercial per shitje, ndodhet ne katin 0, me siperfaqje 17 m2, te nje pallati te ri ne Rrugen Gjon Buzuku. Per nje vizite ne prone na kontaktoni. ...

Dyqan Shitje 17m2 ID: 4556 Agent : Sindi Xhillari
13000 €/Total Shitje

Apartament 1+1 per qira ne Qender

Apartamenti ndodhet ne zemer te Tiranes, Qender, zone e aksesueshme nga te gjitha rruget kryesore, e preferuar nga te huaj per te gjitha facilitete qe ofron. Ka nje organizim mjaft te mire: dhoma e nd ...

Apartament 60m2 ID: 4366 Agent : Sindi Xhillari
700 €/Muaj Qira

APARTAMENT 2+1 PER QIRA TE RRUGA E KAVAJES

Apartamenti luksoz ndodhet ne nje ndertese te re me kushtet me bashkohore, zone teper e qete dhe shume afer Qendres se Tiranes. Eshte i perbere nga sallon me kuzhine bashke, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, k ...

Apartament 90m2 ID: 4365 Agent : Sindi Xhillari
1100 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per qira te Rruga e Kavajes

Apartamenti luksoz ndodhet ne nje ndertese te re me kushtet me bashkohore, zone teper e qete dhe shume afer Qendres se Tiranes. Eshte i perbere nga sallon me kuzhine bashke, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, k ...

Apartament 96m2 ID: 4359 Agent : Sindi Xhillari
1200 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament Special 1+1 per Qira te Rruga e Kavajes

Apartament special i sapo arreduar ne menyre kontemporane me arkitekt, ne ndertese te re me te gjitha facilitetet e mundshme. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon me kend gatimi, dhome gjumi, holl ...

Apartament 65m2 ID: 4346 Agent : Sindi Xhillari
500 €/Muaj Qira
E dhënë me qira

Zyra 110 m2 per Qira tek Kullat Binjake

Zyra per Qira ne nje nga zonat me elitare dhe komerciale te kryeqytetit, Bllok prane kullave Binjake. Zyrat perbehen nga 3 ambiente te bollshme pune, 2 tualete, holl, korridor, ballkon te mbyllur dhe ...

Zyrë 120m2 ID: 4341 Agent : Sindi Xhillari
700 €/Muaj E dhënë me qira

Zyre 60 m2 per Qira ne Bulevardin Gjergj Fishta

Zyrat ndodhen ne katin zero te nje ndertese buze rruges kryesore, me dy hyrje te vecanta. E pershtashme per zyra konsulence, kontabiliteti, avokatie, noterie, klinike etj. Pozicioni i tyre eshte fant ...

Zyrë 70m2 ID: 4339 Agent : Sindi Xhillari
390 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Apartament 2+1 per Shitje tek Kopshti Zoologjik

Apartament spacioz 2+1 per Shitje ne nje nga zonat me te preferuara te kryeqytetit, Kopshti Zoologjik, ne mes te ajrit te paster, qetesise dhe natyres se gjelber. Apartamenti eshte i pabanuar dhe shit ...

Apartament 125m2 ID: 4312 Agent : Sindi Xhillari
800 €/m2 Shitje
Pronë e re për qira

Apartament 1+1+Garazh tek Ring Center

Jepet apartament 1+1 me Qira ne zonen e Ring Center, zone me zhvillim te hovshem vitet e fundit, si nga ana komerciale dhe rezidenciale. Ndertim i ri me facilitete bashkohore si: administrim, 2 ashens ...

Apartament 60m2 ID: 4309 Agent : Sindi Xhillari
400 €/Muaj Qira