Pronat

Pronë e re për qira

Zyra 118 m2 per Qira tek Rruga e Kosovareve

Jepen zyra me Qira ne zonen e Tiranes se Re, tek Rruga e Kosovareve, ndertim i ri i sapo perfunduar, me kushte bashkekohore, si dhe facilitete te tjera private. Ambientet jane te organizuara ne 3 dhom ...

Apartament 108m2 ID: 4304 Agent : Sindi Xhillari
800 €/Muaj Qira
E dhënë me qira

Apartament 2+1+Garazh per Qira ne Qender

Jepet apartament 2+1 me Qira( perfshire garazhin nentokesor), ne zonen e 9 Katesheve, afer Qendres, zone teper e zhvilluar komercialisht, por njekohesisht e qete dhe me akses te menjehershem ne rruget ...

Apartament 110m2 ID: 4303 Agent : Sindi Xhillari
550 €/Muaj E dhënë me qira
Pronë e re për shitje

Apartament 1+1 per Shitje tek Hipoteka

Shitet apartament 1+1 tek kompleksi rezidencial dhe tregetar "Panorama", zone e qete dhe me akses te menjehershem ne Unazen e Vogel. Apartamenti eshte i pabanuar, konsiston ne sallon te bollshem, holl ...

Apartament 76m2 ID: 4293 Agent : Sindi Xhillari
1000 €/m2 Shitje
Pronë e re për qira

Apartament 4+1+ 4 per Qira tek Kompleksi Panorama

Super apartament 4+1 me Qira ne nje kompleks rezidencial te mireorganizuar prane Hipotekes, zone teper e aksesueshme nga rruget principale dhe prane faciliteteve shteterore e private. Apartamenti ka n ...

Apartament 215m2 ID: 4292 Agent : Sindi Xhillari
1500 €/Muaj Qira

Apartament 3+1+2 Garazhe per Qira afer Qendres

Apartament per Qira ne Rrugen e Dibres, me nje siperfaqe dhe organizim shume te mire, konsiston ne sallon te bollshem bashke me kendin e gatimit, tre dhoma gjumi, njera me garderobe, dy banjo, dy ball ...

Apartament 192m2 ID: 4291 Agent : Sindi Xhillari
1500 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per Shitje tek Mozaiku

Apartament 2+1 per shitje ne Rrugen Naim Frasheri. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, ne nje zone teper te njohur edhe te preferuar te Tiranes. Apartamenti shitet teresisht i mo ...

Apartament 106m2 ID: 4283 Agent : Sindi Xhillari
130000 €/Total Shitje

Servis dhe Lavazh makinash per Qira ne Kashar

Jepet ambient per servis dhe lavazho makinash ose automjetesh, buze rruge kryesore, ne zonen e Kasharit, zone industriale dhe rezidenciale e zhvilluar shume se fundmi. Ambienti eshte i organizuar ne: ...

Depo 1000m2 ID: 4282 Agent : Sindi Xhillari
850 €/Muaj Qira

Magazine 450 m2 me Qira ne Kashar

Jepet magazine me Qira me siperfaqe te brendshme 450 m2, truall 1000 m2 te perbashket me bisnes tjeter, me mundesi hyrje per trailer. Ka linje trefazore, uje drita 24 ore, sistem kamerash, security na ...

Depo 1000m2 ID: 4280 Agent : Sindi Xhillari
1200 €/Muaj Shitje

Bar kafe per qira te Lidhja e Prizrenit

Njesi Tregetare per qira me siperfaqe totale 130 m2, nga te cilat 65 m2 eshte kati 0, 45 m2 kati i pare dhe 30 m2 jane verande. Lokalizohet ne nje nga zonat me te preferuara te kryeqytetit, afer Bllok ...

Bare 130m2 ID: 4272 Agent : Sindi Xhillari
750 €/Muaj Qira
Me çmim të reduktuar

Jepet me qira apartament 2+1 prane RTSH-se

Prane RTSH-se ne nje pallat te ri jepet me Qira nje apartament 2 +1 i mobiluar. Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje + kendin e kuzhines + ballkon, ne 2 dhoma te bollshme gjumi, holl dhe 2 ...

Apartament 140m2 ID: 4249 Agent : Sindi Xhillari
650 €/Muaj Qira