Pronat

Vila per Qera ne Qerret, Kavaje

Vile e mrekullueshme per qera ose shitje ne Qerret, Kavaje per pushime verore dhe dimerore. E pajisur me 3 dhoma gjumi dhe e vendosur ne 2 kate kjo vile eshte komplet e mobiluar, madje vjen me gjithe ...

Vila 250m2 ID: 4674 Agent : Sindi Xhillari
3500 €/Muaj Qira

Ambient komercial per qera ne Blv. Gjergj Fishta

Prane Blv.Gjergj Fishta jepet me qira ambient komercial 110 m2 i pershtatshem per zyra, dyqan shitje, lokal. Ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar komerciale dhe rezidenciale ne katin 0. Per nje vizi ...

Zyrë 110m2 ID: 4673 Agent : Sindi Xhillari
1500 €/Muaj Qira

Papafingo 2+1 per qera te Liqeni i Thate

Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati teper te ri, ne nje nga zonat rezidenciale periferike me te preferuara te Tiranes! Organizohet ne sallon bashke me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi, ...

Apartament 300m2 ID: 4644 Agent : Sindi Xhillari
800 €/Muaj Qira

Apartmente 2+1 per shitje tek Fusha e Aviacionit

Apartamente me cmime te mira ne shitje ne ndertime moderne. Kompleksi ofron hapësira rekreative për banorët, një pishinë të përbashkët, një kënd lojrash për fëmijët dhe shumë shërbime e lehtësira për ...

Apartament 112m2 ID: 4641 Agent : Sindi Xhillari
700 €/m2 Shitje

Apartament 1+1 per qera ne Rrugen Mine Peza

Ky apartament eshte ideal per ciftet e reja ose nje familje te vogel. I mobiluar thjeshte dhe bukur me trendet e fundit te interior design, ky apartament i ofron te gjitha. Gjendet shume prane qendres ...

Apartament 70m2 ID: 4639 Agent : Sindi Xhillari
500 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament 2+1 per qera ne Qender

Apartament me dy dhoma gjumi dhe dy tualete te vecanta eshte ideal per nje familje. I pozicionuar ne nje vendndodhje teper qendrore dhe teper te kerkuar ne tregun e Tiranes, ky apartament i ofron te g ...

Apartament 120m2 ID: 4638 Agent : Sindi Xhillari
800 €/Muaj Qira

Dyqan per shitje ne Rrugen Gjon Buzuku

Ambient komercial per shitje, ndodhet ne katin 0, me siperfaqje 17 m2, te nje pallati te ri ne Rrugen Gjon Buzuku. Per nje vizite ne prone na kontaktoni. ...

Dyqan Shitje 17m2 ID: 4556 Agent : Sindi Xhillari
13000 €/Total Shitje
Shitur

Apartament 2+1 per shitje te Komuna e Parisit

Apartament 2+1 per shitje te Komuna e Parisit. Ambienti eshte i organizuar ne 1 sallon + kendin e kuzhines, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 ballkone. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara ...

Apartament 115m2 ID: 4516 Agent : Sindi Xhillari
100000 €/Total Shitur