Pronat

Apartament 2+1 per shitje te Komuna e Parisit

Apartament 2+1 per shitje te Komuna e Parisit. Ambienti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri dhe organizohet ne nje sallon + kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apa ...

Apartament 113m2 ID: 4719 Agent : Benard Zifla
164000 €/Total Shitje

Magazine per qira ne Kashar

Jepet magazine me qira ne zonen e Kasharit. Ambienti eshte open space dhe mund te perdoret per aktivitete te ndryshme. Ka nje lartesi prje 4.8 metrash nga dyshemeja ne tavan dhe perfshin edhe nje hape ...

Depo 375m2 ID: 4714 Agent : Benard Zifla
3 €/m2 Qira

Magazine per qira ne Kashar

Jepet magazine me qira ne zonen e Kasharit. Ambienti eshte open space dhe mund te perdoret per aktivitete te ndryshme. Ka nje lartesi prje 4.8 metrash nga dyshemeja ne tavan dhe perfshin edhe nje hape ...

Depo 375m2 ID: 4713 Agent : Benard Zifla
3 €/m2 Qira

Magazine per qira ne Kashar

Jepet magazine me qira ne zonen e Kasharit. Ambienti eshte open space dhe mund te perdoret per aktivitete te ndryshme. Ka nje lartesi prje 4.8 metrash nga dyshemeja ne tavan dhe perfshin edhe nje hape ...

Depo 205m2 ID: 4712 Agent : Benard Zifla
3 €/m2 Qira

Apartament 2+1 per qira ne rrugen George W. Bush

Jepet apartament 2+1 me qira ne rrugen Gorge W. Bush. Apartamenti ndodhet ne katin e trete ne pallat te ri, ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane. Ambienti eshte i mobiluar me shume shije dhe orga ...

Apartament 125m2 ID: 4686 Agent : Benard Zifla
550 €/Muaj Qira

Vile per qira ne rrugen Myslym Shyri

Jepet vile dy kateshe me qira ne rrugen Myslym Shyri. Vila ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane dhe organizohet ne nje sallon, nje kuzhine, dy dhoma gjumi dhe nje tualet per cdo kat. Ambi ...

Vila 300m2 ID: 4672 Agent : Benard Zifla
800 €/Muaj Qira

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Frederik Shiroka

Jepet apartament 3+1 me qira ne rrugen Frederik Shiroka. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues. Ambienti eshte i mobiluar me shume shije dhe organizohet ne nje sallon, nje kuzh ...

Apartament 105m2 ID: 4671 Agent : Benard Zifla
450 €/Muaj Qira

Zyre per qera ne Qender

Jepet zyre per qera shume prane Qendres te Tiranes. Ambienti ka siperfaqje te brendshme 59 m2, dhe ndodhet ne katin e dyte te nje qendre komerciale. Per nje vizite ne prone na kontaktoni. ...

Zyrë 60m2 ID: 4669 Agent : Benard Zifla
500 €/Muaj Qira

Apartament 3+1 per shitje te Bulevardi Zogu I

Apartament 3+1 per shitje te bulevardi Zogu I. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane dhe eshte i organizuar ne nje sallon + kendin e kuzhines, tre dhoma gjumi dhe dy tualete. A ...

Apartament 145m2 ID: 4661 Agent : Benard Zifla
200000 €/Total Shitje

Apartament 3+1 per qira te rruga Elbasanit

Jepet apartament 3+1 per qira ne rrugen e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne katin e peste ne nje ndertese te re buze rruge. Ambienti eshte i organizuar ne 1 sallon + kendin e kuzhines, 3 dhoma gjumi, ...

Apartament 156m2 ID: 4654 Agent : Benard Zifla
1000 €/Muaj Qira