Pronat

Magazine me qira

Jepet magazine me qira .Kjo godine me tre kate eshte e organizuar nga nje kate nen dhe bodrum dhe dy kate siper me fasad xhami. E pershtatshme per biznese te ndryshme.Me cimi te negociushem mos hezito ...

Depo 2800m2 ID: 5208 Agent : Fjorida Sulejmani
4000 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament luksoz 1+1 me qera te Rruga e Elbasanit

Apartament super modern per qira ne nje nga ndertesat me te reja te Tiranes. Apartamenti eshte i sapo perfunduar me nje shije mobilimi modern dhe njekohesisht i rehatshem. Ka nje organizim prej nje sa ...

Apartament 75m2 ID: 5198 Agent : Fjorida Sulejmani
1000 €/Muaj Qira

Apartament me qira 2+1 tek Liqeni i Tiranes

Jepet apartament me qira ne zonen e liqenit te thate.Ky apartament 2+1 i mobiluar ne menyre moderne i ploteson te gjitha kushtet per nje jetesw sa me te rehatshme.Ndodhet ne nje pallat te ri me asheso ...

Apartament 90m2 ID: 5197 Agent : Fjorida Sulejmani
600 €/Muaj Qira
E dhënë me qira

Vile me qira prane Tegut

Jepet vile 3 kateshe per qira prane Tegut.Me mobilim dhe kushte moderne bashkohore. Kati O 94,6m Kati. 1. 94.6m Kati -1 104.97m Kati nen cati banim 44.3m ...

Vila 500m2 ID: 5193 Agent : Fjorida Sulejmani
3500 €/Muaj E dhënë me qira

Apartament me qira

Jepet kati i nje vile per qira.Ky apartament eshte i sapo rikontruktuar dhe i mobiliar ne menyre bashkohore.Vila ka tre kate dhe apartamenti ndodhet ne katin e trete.Me hapsira te bollshme dhe e ngrio ...

Apartament 85m2 ID: 5192 Agent : Fjorida Sulejmani
550 €/Muaj Qira
E dhënë me qira

Apartament me qira

Jepet me qera 2+1 prane stadiumit Dinamo.Apartamenti eshte 78m , pallat i ri, i kompletum me te gjitha mobiljet moderne, kondicioner ne cdo dhome,gjithashtu edhe ne holl. Pamje nga rruga, kati i pare ...

Apartament 78m2 ID: 5191 Agent : Fjorida Sulejmani
600 €/Muaj E dhënë me qira

Jepet apartament me qira 3+1 liqeni i thate

Jepet apartamen me qira tel Liqeni I Thate. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte bashkohore.Disponon 3 dhoma gjumi dhe nje tualet.Ballkon me pamje relaksuese.Vete zona ofron nje ajer te paster dhe q ...

Apartament 120m2 ID: 5190 Agent : Fjorida Sulejmani
450 €/Muaj Qira

Aparatment me qira 2+1 tek rruga e Kavajes

Jepet apartament me qira ne nje zone shume te frekuentuar te Tiranes.Apartamenti eshte i sapo rikontruktuar dhe ofrohet bosh.I shtruar me parket me dyer druri,tualete dhe hidrosanitare moderne gjithck ...

Apartament 110m2 ID: 5189 Agent : Fjorida Sulejmani
550 €/Muaj Qira

Zyre per qira ne bllok

Zyre per qira ne bllok .E sapo rikonstruktuar ,e shtruar me parket.Dispono 4 dhoma dy tualete dhe dy guzhina gatimi.Ndodhet ne nje pallat ekzistues ne katin e dyte shume e pershtatshme per zyra dhe ap ...

Zyrë 80m2 ID: 5188 Agent : Fjorida Sulejmani
600 €/Muaj Qira

Hotel per qira ne Linze

Jepet per qira nje objekt i ndertuar per shume lloje biznesesh.Ndodhet ne Linz ne nje zone shume te qete prane nje liqeni me pamje relaksusese prane gjelberimit dhe ajrit te paster.Objekti eshte i per ...

Hotel 901m2 ID: 5185 Agent : Fjorida Sulejmani
20000 €/Muaj Qira