Pronat

Apartament me qira 2+1 ne bllok

Jepet apartament ne bllok i mire mobiluar dhe komod. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi sallon ballkon dhe ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor me akses ne rruge shume prane qendres d ...

Apartament 98m2 ID: 4938 Agent : Fjorida Sulejmani
600 €/Muaj Qira

Jepet apartament me qira 2+1 ne bllok

Jepet apartament me qira ne zemer te bllokut ne nje pallat te ri shume mire te administruar me dy ashensor dheakses ne rrugen kryesore dhe shume prane me qendren ,sheshin wilson, liqenin.Aparatmenti e ...

Apartament 100m2 ID: 4932 Agent : Fjorida Sulejmani
600 €/Muaj Qira

Shitet dyqan prane tregut cam

Shitet dyqan ne katin e dyte te nje pallati sapo te ndertuar me administrim shume te mire dhe shume te favorshme per cdo lloj biznesi.Dyqani eshte me vetrata xhami me pamje nga rruga disponon ashenso ...

Dyqan Shitje 22m2 ID: 4931 Agent : Fjorida Sulejmani
38000 €/Total Shitje

Shitet apartament tek shkolla Petro Nini 3+1+verand

Shitet apartament ne nje pallat ekzistues prane Petro Ninit.Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te pallatit dhe eshte i organizuar si nje kate privat me vete,pallat pavarsisht se eshte me 5 kate per ...

Apartament 210m2 ID: 4929 Agent : Fjorida Sulejmani
140000 €/Total Shitje

Dyqan ne shitje prane tregut cam

Shitet dyqan prane tregut cam ,kjo zone eshte shume e favorshme per cdo lloj biznensi.Dyqani eshte i organizuar ne nje dhome dhe nje tualet me mundsi investimi per tu kthyer dhe ne nje duplex.Eshte m ...

Dyqan Shitje 20m2 ID: 4927 Agent : Fjorida Sulejmani
120000 €/Total Shitje

Dyqan me qira pran tregut cam

Jepet dyqan me qira afer tregut cam. Eshte ne nje zone shume te favorshme per cdo lloj biznesi qe juve do ju interesoj te kryeni.Dyqani eshte me dalje ne rruge krysore dhe me akses prane qendres vete ...

Dyqan Shitje 20m2 ID: 4926 Agent : Fjorida Sulejmani
45000 Lek/Muaj Qira

Jepet aparatment me qera 2+1 prane LSI

Jepet apartament me qera ne nje nga zonat me te preferuara ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne nje pallat shume mire te administruar me te gjitha facilitete e nevojshme qe ajo zone ofrone shume afrer me ...

Apartament 110m2 ID: 4925 Agent : Fjorida Sulejmani
700 €/Muaj Qira

Shitet apartament 2+1 tek liqeni

Shitet apartament 2+1 te liqeni i Tiranes me nje cmim shume te mire duke ju referuar zone ku ndodhet ky aparatment.Struktura e pallat eshte ne forme vile ku cdo apartament ka hapsiren e vete te oborri ...

Apartament 99m2 ID: 4924 Agent : Fjorida Sulejmani
103000 €/Total Shitje

Shitet apartament 3+1 afer rruges se Elbasanit

Shitet apartament 3+1 ne rrugen e elbasanit. Apartament eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi nje sallon tualet, mobilim i detajuar dhe shume bashkohor. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzist ...

Apartament 80m2 ID: 4920 Agent : Fjorida Sulejmani
90000 €/Total Shitje

Shitet apartament 280 m tek Komuna e Parisit

Shitet apartament ne katin e trete te nje pallati 3-katesh me hapesira te medha dhe plot drite. 4 dhoma gjumi + dhome ndenje + ambjent gatimi + verande + 2 tualete + lavanteri + dy depo + 2 ballk ...

Apartament 280m2 ID: 4919 Agent : Fjorida Sulejmani
290000 €/Total Shitje