Pronat

Ambient Komercial 200 m2 Rruga e Barrikadave

Ambient Komercial 200 m2 Rruga e Barrikadave ne qendren tregetare me te re ne Tirane . Ambienti eshte open space mund te ndahet sipas deshires se klientit .Te perrfshire ne cmim jane dhe dy garazhde ...

Dyqan Shitje 200m2 ID: 5412 Agent : Jori Canka
15 €/m2 Shitje

Vile per qera tek Shkolla e baletit!

Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe afer me qendren e Tiranes. Vila eshte tre kateshe. Kati i pare mund te perdoret si garazh. Kati i dyte ka nje dhome gjumi, nje dome ndenje, kuzhine te vecuar dhe n ...

Vila 150m2 ID: 5407 Agent : Jori Canka
600 €/Muaj Qira

Jepet me qera apartament 3+1 tek Rruga Sami Frasheri

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat e preferuara te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, ne katin e 8, me ashensor dhe me chip. Apartamenti ka 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe 2 tualete. Dh ...

Apartament 130m2 ID: 5391 Agent : Jori Canka
700 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Toke per shitje ne Lanabregas!

Toke per shitje ne Lanabregas. Ne toke ndodhet nje objekt 2 katesh, i cili eshte ne proces legalizimi. Objekti 2 katesh organizohet: kati i 1 eshte garazh, ndersa kati 2 organizohet nga sallon plus dh ...

375m2 ID: 5388 Agent : Jori Canka
78000 €/Total Shitje

Magazine me qira

Jepet magazine me qira .Kjo godine me tre kate eshte e organizuar nga nje kate nen dhe bodrum dhe dy kate siper me fasad xhami. E pershtatshme per biznese te ndryshme.Me cimi te negociushem mos hezito ...

Depo 2800m2 ID: 5208 Agent : Jori Canka
4000 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament luksoz 1+1 me qera te Rruga e Elbasanit

Apartament super modern per qira ne nje nga ndertesat me te reja te Tiranes. Apartamenti eshte i sapo perfunduar me nje shije mobilimi modern dhe njekohesisht i rehatshem. Ka nje organizim prej nje sa ...

Apartament 75m2 ID: 5198 Agent : Jori Canka
1000 €/Muaj Qira

Apartament me qira 2+1 tek Liqeni i Tiranes

Jepet apartament me qira ne zonen e liqenit te thate.Ky apartament 2+1 i mobiluar ne menyre moderne i ploteson te gjitha kushtet per nje jetesw sa me te rehatshme.Ndodhet ne nje pallat te ri me asheso ...

Apartament 90m2 ID: 5197 Agent : Jori Canka
600 €/Muaj Qira

Apartament me qira

Jepet kati i nje vile per qira.Ky apartament eshte i sapo rikontruktuar dhe i mobiliar ne menyre bashkohore.Vila ka tre kate dhe apartamenti ndodhet ne katin e trete.Me hapsira te bollshme dhe e ngrio ...

Apartament 85m2 ID: 5192 Agent : Jori Canka
550 €/Muaj Qira
E dhënë me qira

Apartament me qira

Jepet me qera 2+1 prane stadiumit Dinamo.Apartamenti eshte 78m , pallat i ri, i kompletum me te gjitha mobiljet moderne, kondicioner ne cdo dhome,gjithashtu edhe ne holl. Pamje nga rruga, kati i pare ...

Apartament 78m2 ID: 5191 Agent : Jori Canka
600 €/Muaj E dhënë me qira

Jepet apartament me qira 3+1 liqeni i thate

Jepet apartamen me qira tel Liqeni I Thate. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte bashkohore.Disponon 3 dhoma gjumi dhe nje tualet.Ballkon me pamje relaksuese.Vete zona ofron nje ajer te paster dhe q ...

Apartament 120m2 ID: 5190 Agent : Jori Canka
450 €/Muaj Qira