Pronat

Pronë e re për qira

Apartament 2+1 tek Stadiumi Air Albania

Apartamenti eshte totalisht i arreduar dhe ndodhet ne katin e 4-t. Ai perbehet nga dhoma e ndenjes, nje kuzhine me vete, dy dhoma gjumi, nje storage/ depo, dy banjo, secila me dritare . Ka nje ballk ...

Apartament 158m2 ID: 5956 Agent : The Point 2
2000 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Toke per shitje prane Liqenit

Toke per shitje ne Sauk. Toka ka nja siperfaqe prej 15.080 m2. Ju lutem na kontaktoni per me shume informacione. ...

15080m2 ID: 5952 Agent : The Point 2
0 €/m2 Shitje
Pronë e re për qira

Apartament Dublex 3+1 prane qendres se qytetit

Apartament dubleks shume prane qendres se qytetit. Ai ndodhet ne katin e 3 dhe te 4 te nje ndertese ekzistuese. Ne katin e pare ka nje tualet nje dhome studimi dhe nje sallon , ne total 110 m2. Ne ...

Apartament 200m2 ID: 5944 Agent : The Point 2
800 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament 2+1 ne qender te Tiranes

Apartamenti luksoz ndodhet ne nje ndertese te re me kushtet me bashkohore, zone teper e qete dhe shume afer Qendres se Tiranes. Eshte i perbere nga sallon me kuzhine bashke, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, k ...

Apartament 90m2 ID: 5943 Agent : The Point 2
1250 €/Muaj Qira

Ambient komercial per qira tek Stadiumi Dinamo

Ambient komercial per qira tek Stadiumi Dinamo. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri luksoz, ne nje zone mjaft te preferuar per bizneset, pasi ndodhet shume prane Bllokut, Sheshit Wilson d ...

Dyqan Shitje 163m2 ID: 5710 Agent : The Point 2
3000 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Apartament per shitje tek Bulevardi Zhan Dark

Apartamenti per shitje me pamje nga Bulevardi Zhan Dark dhe shume afer Maternitetit te ri dhe Drejtorise se Pergjithshme te Policise. Mjaft i organizuar dhe me nje ndricim shume te mire. Apartamenti p ...

Apartament 103m2 ID: 5500 Agent : The Point 2
108000 €/Total Shitje

Apartament per shitje tek Kopshi Botanik

Apartament per shitje ne zonen e Kopshtit Botanik !Hyrja ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri !Ambjenti orgnizohet ne nje dhome gjumi ne nje sallon dhe kuzhine me vehte !Karakterizohet per qet ...

Apartament 81m2 ID: 5406 Agent : The Point 2
68000 €/Total Shitje

Apartament luksoz 3+1 me qira ne Fresk

Jepet me qira nje super apartament ne Fresk.Ky apartament ndodhet ne nje pallat te ri me administrim te mire dhe nje ndertim me infrastrukture te forte.Ndodhet ne katin e fundit te banimit i organizua ...

Apartament 205m2 ID: 5151 Agent : The Point 2
500 €/Muaj Qira

Dupleks per qira prane Delijorgjit

Jepet me qera duplex prane Deliorgjit, shtrihet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit. Kati i pare ka siperfaqe 50 m2 ndersa kati i dyti 80 m2. Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te pallatit. ...

Dyqan Shitje 130m2 ID: 5148 Agent : The Point 2
1000 €/Muaj Qira

Apartament per qira prane Arena Kombetare

Jepet apartament per qira prane Arenes Nderkombetare .Ky apartament ofron nje jetes aq sa luksoze dhe te rehatshme.Me te gjitha kushte e nevojshme mobilim modern e bashkohor do te ishte per ju zgjidhj ...

Apartament 120m2 ID: 5137 Agent : The Point 2
500 €/Muaj E dhënë me qira