Pronat

Pronë e re për qira

Hotel me Qera ne Divjake

Hotel 4 katesh per qera ne Divjake, Lushnje. Vendosur prane parkut kombetar te Karavastas, i cili eshte nje nga atraksionet turistike te Shqiperise. Prona eshte 1290 m2 dhe vjen gjithashtu me nje toke ...

Hotel 1790m2 ID: 5483 Agent : Keli Gjikondi
1000 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Hotel per Shitje

Hotel 4 katesh per shitje ne Divjake, Lushnje. Vendosur prane parkut kombetar te Karavastas, i cili eshte nje nga atraksionet turistike te Shqiperise. Prona eshte 1290 m2 dhe vjen gjithashtu me nje to ...

Hotel 1790m2 ID: 5482 Agent : Keli Gjikondi
1100 €/m2 Shitje
Pronë e re për qira

Apartament 2+1

Apartament me qera ne nje nga zonat me te kerkuara dhe shume prane qendres se qytetit te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje ndertese ekzistuese. Me siperfaqe 72 m2 ky apartament eshte ...

Apartament 72m2 ID: 5480 Agent : Keli Gjikondi
350 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament 2+1 me Qera prane Kompleksit Delijorgji

Apartament me qera i vendosur ne rrugen e Kavajes prane kompleksit te apartamenteve Delijorgji. Ambjent i sapo rinovuar dhe ploesisht mobiluar, siguron rehati dhe efikasitet. Apartamenti ndodhet ne ka ...

Apartament 0m2 ID: 5474 Agent : Keli Gjikondi
400 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Njesi per Biznes tek Rruga e Dibres

Ambienti ndodhet në nje nga zonat me te frekuentuara të qytetit te Tiranes, i pozicionuar mes kryqezimit te rruges se Dibres me ate te rruges se Barrikadave. Ka nje siperfaqe totale prej 538.5 m2 e nd ...

Zyrë 539m2 ID: 5473 Agent : Keli Gjikondi
780000 €/Total Shitje

Zyre per Shitje tek Selvija

Zyre per shitje ne katin e 10 te nje ndertese te re me nje cmim te arsyeshem. Hapsira e saj mund te qendroje ne formen e zyres ose mund te konvertohet ne gazoniere. Zyra vjen me hipoteke dhe eshte ...

Zyrë 45m2 ID: 5472 Agent : Keli Gjikondi
60000000 Lek/Total Shitje
Pronë e re për qira

Dyqan me Qera ne Rrugen Myslym Shyri

Dyqan me qera ne nje nga zonat me te njohura dhe me te kerkuara te Tiranes. Ka nje vendndodhje shume te pershtatshme per te hapur nje biznes te ri. Dyqani ka nje hapesire me se te mjaftueshme per ta k ...

Dyqan Shitje 45m2 ID: 5469 Agent : Keli Gjikondi
800 €/Muaj Qira

Zyre per Shitje ne Blv. Gjergj Fishta

Zyre per shitje ne katin e dyte te nje ndertese relativisht te re, ne nje nga zonat me te populluara te Tiranes e cila mundeson pamje nga lumi i Lanes. Per me shume informacion ju mos hezitoni te na k ...

Zyrë 52m2 ID: 5468 Agent : Keli Gjikondi
120000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament Luksoz 3+1 per Shitje tek Rruga Ibrahim Rrugova

Apartament i ri per shitje ne Rrugen Ibrahim Rrugova i vendosur ne katin e 8-te nje ndertese relativisht te re. Qe ne fillim ky apartament eshte projektuar te jete sa me komfort dhe praktik. Apartamen ...

Apartament 196m2 ID: 5457 Agent : Keli Gjikondi
2500 €/m2 Shitje