Pronat

Pronë e re për shitje

Apartament 1+1 per shitje tek Ali Demi

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Ali Demit. Apartamenti eshte i sapo perfunduar ne nje kompleks te ri. Ndodhet ne katin e pare te banimit dhe organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kuzhine ...

Apartament 55m2 ID: 6047 Agent : The Point 2
50000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament 2+1 per shitje ne Rradhime, Vlore

Apartament 2+1 per shitje ne vijen e pare ne Rradhime, Vlore. Me nje pamje te mrekullueshme te horizontit, me kombinimin perfekt te ngjyres se detit dhe perendimeve te flakta, ky apartament shtrihet n ...

Apartament 193m2 ID: 6042 Agent : The Point 2
350000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament 2+1 per shitje tek Bulevardi i Ri

Oferte fantastike ne nje nga zonat më strategjike dhe dinamike të Tiranës, pranë Bulevardit të Ri, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 91 m2. Nje mundesi investimi shume e mire dhe zgjedhja e duhu ...

Apartament 93m2 ID: 6037 Agent : The Point 2
96000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament 1+1 per shitje tek Bulevardi i Ri

Oferte fantastike ne nje nga zonat më strategjike dhe dinamike të Tiranës, pranë Bulevardit të Ri, shitet apartament 1+1 me siperfaqe 61 m2. Nje mundesi investimi shume e mire dhe zgjedhja e duhu ...

Apartament 61m2 ID: 6036 Agent : The Point 2
70000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament 1+1 per shitje, Lungomare, Vlore

Apartament 1+1 per shitje ne zonen me ideale te qytetit te Vlores. Apartamenti prej 88 m2, me orientim Lindje, ndodhet ne katin e 7 te nje ndertese 8 kateshe dhe organizohet ne nje ambient ndenje se ...

Apartament 88m2 ID: 6028 Agent : The Point 2
70000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament 2+1 per shitje ne Rr Azem Galica (Babrru)

Apartamenti 2+1 ndodhet ne nje zone ne zhillime siper, fare prane projektit per Unazen e Madhe dhe Rrugen e Arbrit. Me nje siperfaqe prej 98 m2, ai organizohet ne hapesira te medha dhe te bollshme, me ...

Apartament 99m2 ID: 6018 Agent : The Point 2
70000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Jepet me qera apartament 2+1 blv Gjergj Fishta

jepet me qera apartament ne nje zone shume te mire te Tiranes ,ne nje pallat te ri me dy ashensore buze rruge ,shume afer me bllokun ,myslym shyrin,qendren.Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallo ...

Apartament 140m2 ID: 5078 Agent : The Point 2
700 €/Muaj Qira

Shitet toke ne Patos -Fier

Shitet toke ne aksin Fier - Patos. Toka eshte e favorshme per ndertim dhe biznese te ndryshme pasi vete vendndodhja e saj ne nje zone prane perpunimit te naftes ,reres bituminoze e shume bizneseve te ...

28400m2 ID: 4998 Agent : The Point 2
18 €/m2 Shitje

Shitet toke ne bregdet

Shitet toke ne bregdet ne fshatin e Radhimes.Eshte e favorshme per ndertim me akses ne rrugen kryesore dhe anes detit. ...

12400m2 ID: 4792 Agent : The Point 2
300000 €/Total Shitje

Garazh

Shitet garazh me siperfaqe 49.92 m. Eshte i organizuar ne dy vende parkimi. Garazhi eshte i mbyllur me qepen . ...

Depo 50m2 ID: 4762 Agent : The Point 2
35000 €/Total Shitje