Pronat

Pronë e re për qira

Apartament 1+1 per qira prane Delijorgji

Apartament 1+1 per qira prane Delijorgjit !! Apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje vile 4-kateshe, Apartamenti ka hapesira te bollshme, nje dhome Gjumi , nje tualet , nje dhomë lavanderi dhe nje vend ...

Apartament 90m2 ID: 6085 Agent : The Point 2
400 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Ambient per zyre me qera

Ambient per zyra me qira tek Rruga e Elbasanit, shume prane me Ambasaden Amerikane! Ambienti eshte nje apartament 2+1 ne katin e 7-te te nje pallati te ri ! Zona mjaft e preferuar per bizneset, per af ...

Zyrë 101m2 ID: 6083 Agent : The Point 2
500 €/Muaj Qira
Me çmim të reduktuar

Apartament 1+1 per shitje tek Ali Demi

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Ali Demit. Apartamenti eshte i sapo perfunduar ne nje kompleks te ri. Ndodhet ne katin e pare te nderteses (0) dhe organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me k ...

Apartament 55m2 ID: 6047 Agent : The Point 2
45000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament 2+1 per shitje tek Bulevardi i Ri

Oferte fantastike ne nje nga zonat më strategjike dhe dinamike të Tiranës, pranë Bulevardit të Ri, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 91 m2. Nje mundesi investimi shume e mire dhe zgjedhja e duhu ...

Apartament 93m2 ID: 6037 Agent : The Point 2
96000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament 1+1 per shitje tek Bulevardi i Ri

Oferte fantastike ne nje nga zonat më strategjike dhe dinamike të Tiranës, pranë Bulevardit të Ri, shitet apartament 1+1 me siperfaqe 61 m2. Nje mundesi investimi shume e mire dhe zgjedhja e duhu ...

Apartament 61m2 ID: 6036 Agent : The Point 2
70000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament 1+1 per shitje, Lungomare, Vlore

Apartament 1+1 per shitje ne zonen me ideale te qytetit te Vlores. Apartamenti prej 88 m2, me orientim Lindje, ndodhet ne katin e 7 te nje ndertese 8 kateshe dhe organizohet ne nje ambient ndenje se ...

Apartament 88m2 ID: 6028 Agent : The Point 2
70000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament 2+1 per shitje ne Rr Azem Galica (Babrru)

Apartamenti 2+1 ndodhet ne nje zone ne zhillime siper, fare prane projektit per Unazen e Madhe dhe Rrugen e Arbrit. Me nje siperfaqe prej 98 m2, ai organizohet ne hapesira te medha dhe te bollshme, me ...

Apartament 99m2 ID: 6018 Agent : The Point 2
70000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Jepet me qera apartament 2+1 blv Gjergj Fishta

jepet me qera apartament ne nje zone shume te mire te Tiranes ,ne nje pallat te ri me dy ashensore buze rruge ,shume afer me bllokun ,myslym shyrin,qendren.Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallo ...

Apartament 140m2 ID: 5078 Agent : The Point 2
700 €/Muaj Qira

Shitet toke ne Patos -Fier

Shitet toke ne aksin Fier - Patos. Toka eshte e favorshme per ndertim dhe biznese te ndryshme pasi vete vendndodhja e saj ne nje zone prane perpunimit te naftes ,reres bituminoze e shume bizneseve te ...

28400m2 ID: 4998 Agent : The Point 2
18 €/m2 Shitje

Shitet toke ne bregdet

Shitet toke ne bregdet ne fshatin e Radhimes.Eshte e favorshme per ndertim me akses ne rrugen kryesore dhe anes detit. ...

12400m2 ID: 4792 Agent : The Point 2
300000 €/Total Shitje