Pronat

Pronë e re për qira

Apartament Dublex 3+1 prane qendres se qytetit

Apartament dubleks shume prane qendres se qytetit. Ai ndodhet ne katin e 3 dhe te 4 te nje ndertese ekzistuese. Ne katin e pare ka nje tualet nje dhome studimi dhe nje sallon , ne total 110 m2. Ne ...

Apartament 200m2 ID: 5944 Agent : The Point 1
800 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament 2+1 ne qender te Tiranes

Apartamenti luksoz ndodhet ne nje ndertese te re me kushtet me bashkohore, zone teper e qete dhe shume afer Qendres se Tiranes. Eshte i perbere nga sallon me kuzhine bashke, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, k ...

Apartament 90m2 ID: 5943 Agent : The Point 1
1250 €/Muaj Qira

Apartament luksoz 3+1 me qira ne Fresk

Jepet me qira nje super apartament ne Fresk.Ky apartament ndodhet ne nje pallat te ri me administrim te mire dhe nje ndertim me infrastrukture te forte.Ndodhet ne katin e fundit te banimit i organizua ...

Apartament 205m2 ID: 5151 Agent : The Point 1
500 €/Muaj Qira

Dupleks per qira prane Delijorgjit

Jepet me qera duplex prane Deliorgjit, shtrihet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit. Kati i pare ka siperfaqe 50 m2 ndersa kati i dyti 80 m2. Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te pallatit. ...

Dyqan Shitje 130m2 ID: 5148 Agent : The Point 1
1000 €/Muaj Qira

Apartament per qira prane Arena Kombetare

Jepet apartament per qira prane Arenes Nderkombetare .Ky apartament ofron nje jetes aq sa luksoze dhe te rehatshme.Me te gjitha kushte e nevojshme mobilim modern e bashkohor do te ishte per ju zgjidhj ...

Apartament 120m2 ID: 5137 Agent : The Point 1
500 €/Muaj E dhënë me qira
E dhënë me qira

Jepet me qira apartament 2+1 tek liqeni

Jepet me qira apartamen ne nje pallat shume te mire te administruar me ashensor dhe akses ne rruge kryesore.Ky apartament eshte i organizuar ne nje sallon te madh bashkangjitur dhe ambjentin e gatimit ...

Apartament 95m2 ID: 5135 Agent : The Point 1
750 €/Muaj E dhënë me qira

Apartament luksoz per shitje 2+1

Apartament per shitje ne nje pallat te ri shume mire te administruar.Ndodhet ne nje lokacion te nje rruge kryesore te Tiranes prane liqenit ,me nje pamje shume te bukur te tij ky apartament behet nje ...

Apartament 123m2 ID: 5126 Agent : The Point 1
2000 €/m2 Shitje
E dhënë me qira

Ambjent per qira tek rruga e Elbasanit+ dy vende parkimi

Jepet ambjen per qira tek rruga e Elbasanit.Ndosghet ne nje pallat te ri me nje administrim shume te mire.Me te gjitha facilitett e nevojshme dhe e pershtatshme per cdo lloj biznesi.Ky ambjent eshte i ...

Dyqan Shitje 367m2 ID: 5125 Agent : The Point 1
6000 €/Muaj E dhënë me qira

Zyre per qira ne bllok 168m

Jepet me qira zyre ne bllok me siperfaqe 153m2. Vete zona eshte e favorshme per biznese te ndryshme,pozicioni dhe lokacioni e bejne shume te favorshme kete zyre per kerkesen qe ju do te keni. ...

Zyrë 168m2 ID: 5123 Agent : The Point 1
1200 €/Muaj Qira