Pronat

Apartament ne shitje Linze

Apartament per shitje ne Linze me nje siperfaqe totale prej 104.2m2.Pjese e nje pallati te gjendur brenda nje kompleksi me kushte ,hapesira dhe nje cmim teper te mire.Ndertim i vitit 2020, i pajisur g ...

Apartament 104m2 ID: 5588 Agent : Enxhi Nasufi
550 €/m2 Shitje

Apartament ne Shitje Linze

Apartament ne shitje ne Linze, me nje siperfaqe totale prej 114m2 dhe verande me siperfaqe 73m2.Pjese e nje pallati te gjendur brenda nje kompleksi me kushte ,hapesire dhe cmim teper te mire. Ndertim ...

Apartament 114m2 ID: 5586 Agent : Enxhi Nasufi
550 €/m2 Shitje

Dyqan ne shitje Porcelan

Dyqan ne shitje ne nje pallat te ri ,pjese e nje kompleksi nga Kuteli Shpk, i cili perfundon brenda vitit 2021. I vendosur ne katin zero te pallatit me nje siperfaqe totale 62,22m2.Vendndodhja e kom ...

Dyqan Shitje 62m2 ID: 5557 Agent : Enxhi Nasufi
2700 €/m2 Shitje

Jepet me qera dyqani ne hyrje te Kombinatit SH56

Jepet me qera dyqani ne hyrje te Kombinatit SH56. Me nje siperfaqe totale prej 259.6m2,i rrethuar me xhama duke lejuar keshtu depertimin e drites naturale.Dyqani gjendet ne katin e 2-te te nje pallat ...

Dyqan Shitje 260m2 ID: 5453 Agent : Enxhi Nasufi
1600 €/Muaj Qira

Shitet apartamenti 2+1 Yzberisht Rruga 3 Deshmoret

Shitet apartamenti 2+1 ne Yzberisht , rruga 3 Deshmoret me nje siperfaqe totale prej 118m2.Pallati ndodhet prane rruges kryesore , pjese e nje kompleksi.Apartamenti eshte i sapo mobiluar i teri , ne k ...

Apartament 118m2 ID: 5449 Agent : Enxhi Nasufi
80000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament per shitje Gjiri Lalzit tek kompleksi Lura 1

Jepet Apartament 2+1 per Shitje tek Gjiri Lalzit , kompleksi Lura 1. Apartamenti totalisht i mobiluar , siperfaqja e shfrytezuar ne menyre perfekte me nje cmim teper te mire. Per me shume informacion ...

Apartament 70m2 ID: 5438 Agent : Enxhi Nasufi
74000 €/Total Shitje

Apartament 1+1 per shitje ne Rrugen Besim Alla

Apartament 1+1 per shitje ne Rrugen Besim Alla. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri, organizohet ne sallon, dhome gjumi dhe tualet. Apartamenti eshte me certifikate pronesie, ndod ...

Apartament 102m2 ID: 5070 Agent : Enxhi Nasufi
69000 €/Total Shitje

Toke per shitje ne Xhafzotaj

Toke are per shitje 7820 m2 afer autostrades TR-DR. Toka ka dokumenta te rregullta pronesie, ndodhet buze rruge dhe eshte e aksesueshme nga te gjitha llojet e automjeteve. Per me shume informacion na ...

7820m2 ID: 5056 Agent : Enxhi Nasufi
35 €/m2 Shitje

Toke per shitje ne Xhafzotaj

Toke are per shitje 13208 m2 afer autostrades TR-DR. Toka ka dokumenta te rregullta pronesie, ndodhet buze rruge dhe eshte e aksesueshme nga te gjitha llojet e automjeteve. Per me shume informacion na ...

13208m2 ID: 5055 Agent : Enxhi Nasufi
30 €/m2 Shitje