Pronat

Apartament 1+1 per shitje ne Rrugen Besim Alla

Apartament 1+1 per shitje ne Rrugen Besim Alla. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri, organizohet ne sallon, dhome gjumi dhe tualet. Apartamenti eshte me certifikate pronesie, ndod ...

Apartament 102m2 ID: 5070 Agent : Enxhi Nasufi
69000 €/Total Shitje

Toke per shitje ne Xhafzotaj

Toke are per shitje 7820 m2 afer autostrades TR-DR. Toka ka dokumenta te rregullta pronesie, ndodhet buze rruge dhe eshte e aksesueshme nga te gjitha llojet e automjeteve. Per me shume informacion na ...

7820m2 ID: 5056 Agent : Enxhi Nasufi
35 €/m2 Shitje

Toke per shitje ne Xhafzotaj

Toke are per shitje 13208 m2 afer autostrades TR-DR. Toka ka dokumenta te rregullta pronesie, ndodhet buze rruge dhe eshte e aksesueshme nga te gjitha llojet e automjeteve. Per me shume informacion na ...

13208m2 ID: 5055 Agent : Enxhi Nasufi
30 €/m2 Shitje

Magazine 960 m2 me qera ne Elbasan

Jepet kapanon me qera ne zonen industriale te Elbasanit, ish Kombinati Metalurgjik, me rruge te shtruara e te kalueshme nga te gjitha tonazhet e makinave. Kapanoni ka nje siperfaqe prej 960 m2, lartes ...

Depo 3000m2 ID: 5047 Agent : Enxhi Nasufi
1400 €/Muaj Qira

Magazine 1300 m2 per qera ne Elbasan

Jepet kapanon me qera ne zonen industriale te Elbasanit, ish Kombinati Metalurgjik, me rruge te shtruara e te kalueshme nga te gjitha tonazhet e makinave. Kapanoni ka nje siperfaqe prej 1300 m2, larte ...

Depo 6000m2 ID: 5046 Agent : Enxhi Nasufi
1900 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament me qera 2+1 prane Ekonomikut (FEUT)

Jepet me qera apartament 2+1 në rrugën e Elbasanit, prane Fakultetit Ekonomik të Tiranes. Apartamenti organizohet në dy dhoma gjumi, ku njëra prej tyre ka brënda një banjo, sallon ndënje dhe kuzhinë s ...

Apartament 123m2 ID: 5003 Agent : Enxhi Nasufi
1000 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Shitet ambient komercial pranë zonës së Brrylit.

Ambient komercial në shitje. Sipërfaqja totale prej 185m2, përfshin bar kafe 75m2, dhe dy dhoma gjumi të mobiluara me nga një banjo secila. Hapësira është mëse e favorshme për të ushtruar çdo lloj akt ...

Bare 185m2 ID: 4988 Agent : Enxhi Nasufi
360000 €/Total Shitje

Apartament 3+1 per Qira tek Selvija

Apartament per qira 3+1 (105m2), pallat i ri 10 katesh, tek Selvija 200m larg 9-Katsheve, zone e preferuar ne qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t dhe organizohet ne : 1 dhome cifti ...

Apartament 105m2 ID: 4505 Agent : Enxhi Nasufi
450 €/Muaj Qira

Apartament + dyqan ne shitje ne Don Bosko

Okazion !! Shitet Apartament 103m2 (3+1) dhe Dyqan 52m2 qe ndodhen ne zonen e Don Boskos tek pallatet Hauwai. Apartamenti ka nje organizim prej ,2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine e ndare vec ,1 taule ...

Apartament 103m2 ID: 4483 Agent : Enxhi Nasufi
85000 €/Total Shitje