Pronat

Pronë e re për qira

Apartament me qera 2+1 prane Ekonomikut (FEUT)

Jepet me qera apartament 2+1 në rrugën e Elbasanit, prane Fakultetit Ekonomik të Tiranes. Apartamenti organizohet në dy dhoma gjumi, ku njëra prej tyre ka brënda një banjo, sallon ndënje dhe kuzhinë s ...

Apartament 123m2 ID: 5003 Agent : The Point
1000 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Shitet ambient komercial pranë zonës së Brrylit.

Ambient komercial në shitje. Sipërfaqja totale prej 185m2, përfshin bar kafe 75m2, dhe dy dhoma gjumi të mobiluara me nga një banjo secila. Hapësira është mëse e favorshme për të ushtruar çdo lloj akt ...

Bare 185m2 ID: 4988 Agent : The Point
360000 €/Total Shitje

Apartament 3+1 per Qira tek Selvija

Apartament per qira 3+1 (105m2), pallat i ri 10 katesh, tek Selvija 200m larg 9-Katsheve, zone e preferuar ne qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t dhe organizohet ne : 1 dhome cifti ...

Apartament 105m2 ID: 4505 Agent : The Point
450 €/Muaj Qira

Apartament + dyqan ne shitje ne Don Bosko

Okazion !! Shitet Apartament 103m2 (3+1) dhe Dyqan 52m2 qe ndodhen ne zonen e Don Boskos tek pallatet Hauwai. Apartamenti ka nje organizim prej ,2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine e ndare vec ,1 taule ...

Apartament 103m2 ID: 4483 Agent : The Point
85000 €/Total Shitje

Zyre me qera tek Myslym Shyri

Zyre me qera. E pozicionuar ne zonen e Myslym Shyrit . E pershtatshme per zyre avokatie, noteriale, zyre kontabiliteti, klinike dentare, etj. , Me siperfaqje 23 m2 , kati 0 , me tualet. Te interes ...

Zyrë 23m2 ID: 4043 Agent : The Point
200 €/Muaj Qira

Ambient biznesi per shitje tek ETC

Ambient biznesi me qera prane ETC. I pershtatshem per zyra , dyqane dhe cdo lloj aktiviteti tregetar. Hapesira organizohet ne nje ambient open space 93 m2 , kati i 2, tualet. Te interesuarit te kontak ...

Dyqan Shitje 93m2 ID: 4042 Agent : The Point
4500 €/m2 Shitje

Vile per shitje ne Berzhite

Shitet vile 3-kateshe ne autostraden Tirane-Elbasan. Vila eshte totalisht e mobiluar dhe organizohet ne 4 dhoma gjumi, 3 tualete, oborr, pishine, 2000 m2 truall. Vila ofrohet dhe me qera me cmimin 200 ...

Vila 2300m2 ID: 3954 Agent : The Point
550000 €/Total Shitje

Apartament 3+1 per qira ne Rrugen Him Kolli

Apartamenti 3+1 ndodhet ne rrugen Him Kolli prane Myslym Shyrit dhe Rruges se Kavajes, e preferuar shume nga vendasit dhe te huajt per arsye te aksesit te menjehershem me Qendren, Bllokun, institucion ...

Apartament 123m2 ID: 3691 Agent : The Point
600 €/Muaj Qira

Toke per Shitje 13.500 m2 ne zonen e Farkes

Toka ne shitje ka nje siperfaqe totale prej 13.500 m2, ndodhet ne nje pozicion shume te favorshem per ndertim, prane zones se Farkes me pamje panoramike nga Liqeni. Cmimi i negociueshem ! Per nje v ...

13500m2 ID: 3603 Agent : The Point
100 €/m2 Shitje