Pronat

Toke per Shitje ne Sauk

Shitet toke ne sauk, me nje siperfaqe totale 7725 m2. E vendosur ne nje hapsire te gjelber prane autostrades tek mbikalimi saukut te vjeter, e ben kete truall mjaft te pershtatshem per biznes, pike ...

7725m2 ID: 3280 Agent : Engjell Matraxhiu
150 €/m2 Shitje

Apartamente per Shitje ne Bregdetin e Vlores

Apartamentet jane pjese e kompleksit rezidencial i perbere nga kater kulla me 6 kate banimi, te cilat gjenden ne hyrje te plazhit te vjeter dhe dallohen per punime mjaft cilesore. Madhesia apartamente ...

Hotel 1569m2 ID: 3240 Agent : Engjell Matraxhiu
600 €/m2 Shitje

Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Faik Konica

Shitet apartament 2+1 ne Rrugen Faik Konica Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me prestigjoze te Tiranes dhe ka nje siperfaqe totale 107.4 m2 . Hapsira e brendshme organizohet ne nje dhome n ...

Apartament 107m2 ID: 3211 Agent : Engjell Matraxhiu
2500 €/m2 Shitje

Jepet me Qera Ambient Biznesi ne rrugen Robert Shvarc

Jepet me qera ambient biznesi ne katin e pare te nje vile. Ambienti me siperfaqe 100 m2 ka super ndricim sepse eshte i pajisur me shume drite dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, kryesis ...

Dyqan Shitje 100m2 ID: 3186 Agent : Engjell Matraxhiu
350 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 me qera ne Qender te Tiranes

Jepet apartament 2+1 me qera ne zemer te Tiranes. Ambienti ka nje siperfaqe prej 145 m2 dhe ndodhet ne katin e 9 te nje pallati shume cilesor por edhe qe te ofron nje pamje fantastike nga sheshi Skend ...

Apartament 145m2 ID: 3147 Agent : Engjell Matraxhiu
2000 €/Muaj Qira

Apartament 3+1 me qera ne qender te Tiranes.

Apartament 3+1 me qera ne qender te Tiranes. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 196 m2 dhe eshte i organizuar ne tre (3) dhoma gjumi, kuzhine te vecuar, Soxhorno, tre (3) ballkone, dy (2) tualete, dhe ...

Apartament 196m2 ID: 3143 Agent : Engjell Matraxhiu
2000 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament 2+1 me qera prane Fakultetit Ekonomik ne Tirane

Apartament 2+1 me siperfaqe 155 m2 , prane Fakultetit Ekonomik. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri banimi, si dhe gjendet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, gje e cila te ...

Apartament 155m2 ID: 3078 Agent : Engjell Matraxhiu
600 €/Muaj Qira

VILE MODERNE ME QERA PRANE QENDRES TREGTARE TEG

Vile banimi 2 kateshe me qera ne juglindje te qytetit te Tiranes. E vendosur ne nje zone te qete dhe te gjelberuar, larg zhurmave dhe ndotjes se qytetit, kompleksi ofron nje mundesi per te pasur nje ...

Vila 404m2 ID: 2991 Agent : Engjell Matraxhiu
2000 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

TOKE 3000M2 PER SHITJE NE MJULL-BATHORE.

Toke per shitje prane Qendres Tregtare TEG. Toka me siperfaqe totale 3000m2 eshte ullishte dhe pozicionohet ne Mjull- Bathore, ne nje nga zonat me te favorshme e cila mund te shfrytezohet per vepr ...

3000m2 ID: 2970 Agent : Engjell Matraxhiu
100 €/m2 Shitje