Pronat

Pronë e re për shitje

Ambjent komercial per qera ne Rrugen Nikolla Jorga

Ne nje zone shume te mire dhe shume afer Qendres se Tiranes jepet nje ambjent per qera. Ambjenti ndodhet ne Rrugen Nikolla Jorga dhe eshte ne katin e dyte komercial. Per momentin eshte e ndare ne shum ...

Zyrë 206m2 ID: 5644 Agent : Arjol Baci
1900 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Ambjent Komercial per qera ne Rrugen Dritan Hoxha

Pergjat Rruges Dritan Hoxha jepet nje Ambjnet komercial per qera, i cili eshte i vendosur ne nje pallat te ri buze rruges kryesore.Eshte i lokalizuar ne katin e dyte dhe eshte nje hapesire open space ...

Dyqan Shitje 164m2 ID: 5643 Agent : Arjol Baci
7 €/m2 Qira
Pronë e re për qira

Ambjent Komercial per qera ne Rrugen e Durrsit

Ambjent Komercial per qera ne nje nga rruget me te rrahura kohet e fundit ne Kryeqytet sic eshte ajo e Rruges se Durrsit ! Ambjenti eshte 45 m2 dhe esht i rikonstruktuar i perber nga nje holl i bollsh ...

Dyqan Shitje 45m2 ID: 5640 Agent : Arjol Baci
700 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament per qera ne Rrugen e Elbasanit

Apartament 3+1 per qera ne nje zone mfjat te kerkuar sic eshte ajo e Rruges se Elbasanit.Hyrja eshte e vendosur ne katin e peste ne nje ndertese qe eshte e sapo perfunduar dhe ka nje standart te lart ...

Apartament 145m2 ID: 5631 Agent : Arjol Baci
12 €/m2 Qira
Pronë e re për qira

Apartament per qera ne Rrugen e Elbasanit

Apartament 3+1 per qera ne nje zone mfjat te kerkuar sic eshte ajo e Rruges se Elbasanit.Hyrja eshte e vendosur ne katin e peste ne nje ndertese qe eshte e sapo perfunduar dhe ka nje standart te lart ...

Apartament 129m2 ID: 5630 Agent : Arjol Baci
12 €/m2 Qira
Pronë e re për qira

Apartament per qera ne Rrugen e Elbasanit

Ne Rrugen e Elbasanit ne nje ndertese te re dhe shume moderne jepet nje apartament 3+1 per qera .Hyrja eshte vendosur ne katin e trete .Organizohet ne nje sallon bashke me kendin e kuzhines ne tre dho ...

Apartament 129m2 ID: 5628 Agent : Arjol Baci
12 €/m2 Qira
Pronë e re për qira

Apartament per qera ne Rrugen e Elbasanit

Ne Rrugen e Elbasanit ne nje pallate te ri dhe buze rruges jepet per qera nje apartament 3+1 .Hyrja eshte e lokalizuar ne katin e trete dhe ka nje organizim per nje salloni bashke me kendin e kuzhines ...

Apartament 144m2 ID: 5627 Agent : Arjol Baci
12 €/m2 Qira
Pronë e re për shitje

Apartament per shitje ne Rrugen Panorama

Ne Rrugen Panorama eshte per shitje nje apartament 2+1 .Hyra eshte e lokalizuar ne katin e trembedhjete te nje ndertese me strukture te forte dhe mire administruar . Ajo organizohet ne nje sallon spac ...

Apartament 120m2 ID: 5626 Agent : Arjol Baci
135000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament per shitje ne Qender te Tiranes

Ne zemren e Tiranes sic eshte zona e Qendres eshte ne shitje nje apartament 2+1 .Hyrja eshte e lokalizuar ne katin e tete te nje ndertese me strukture te forte, dhe eshte e organizuar ne nje sallon ba ...

Apartament 125m2 ID: 5624 Agent : Arjol Baci
138500 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament per shitje ne Rrugen Ibrahim Rugova

Shume prane Kullave Binjake nje apartament 3+1 eshte per shitje .Hyrja ndodhet ne katin e katert te nje pallati me strukture shume te mire dhe punime gjithashtu cilesore .Apartamenti eshte teresisht i ...

Apartament 157m2 ID: 5621 Agent : Arjol Baci
270000 €/Total Shitje