Pronat

Shitet apartament 2+1 ne rrugen Shyqyri Berxolli

Prane Myslym Shyrit, ne nje objekt te ri shitet nje apartament 2+1, i organizuar ne nje sallon ndenje + kendin e kuzhines , 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Apartamenti eshte totalisht i ri dhe i paba ...

Apartament 106m2 ID: 4617 Agent : Ritmalca Perollari
192000 €/Total Shitje

Jepet me qira zyre prane rruges se Kavajes

Ne rrugen e Kavajes , ne nje ndertim te ri e te mire administruar jepet me qira nje ambient 1+1 i pershtatshem per zyre. Ambienti organizohet ne 2 dhoma dhe nje tualet. Lokacioni teper i favorshem dh ...

Zyrë 90m2 ID: 4616 Agent : Ritmalca Perollari
450 €/Muaj Qira
E veçantë

Shitet apartament luksoz prane Liqenit te Thate

Prane Liqenit te Thate shitet nje apartament luksoz me siperfaqe 203 m2, kati i fundit. Apartamenti organizohet ne nje sallon me kuzhine 100 m2, 2 dhoma gjumi te medha, njera me dhome garderobe, ...

Apartament 203m2 ID: 4613 Agent : Ritmalca Perollari
460000 €/Total Shitje

Jepet me qira apartament 1+1 ne rrugen Myslym Shyrit

Ne rrugen Myslym Shyri ne nje pallat te ri e te mire administruar jepet me qira nje apartament 1+1 mobiluar. Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje + kendine kuzhines + ballkon, dhome gjumi me ...

Apartament 65m2 ID: 4611 Agent : Ritmalca Perollari
430 €/Muaj Qira

Shitet ambient 3+1 prane rruges Abdyl Frasheri

Ne rrugen Abdyl Frasheri , ne nje ndertim ekzistues shitet nje apartament 3+1 i pershtatshem edhe per ambiente zyre , klinike, studio etj. Hapesira 125 m2 organizohet ne nje sallon ndenje me kendin e ...

Apartament 125m2 ID: 4607 Agent : Ritmalca Perollari
188000 €/Total Shitje

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Panorama

Ne nje kompleks rezidenial prane shkolles Harry Fultz shitet apartament 1+1. Apartamenti ka planimetri te rregullt, siperfaqe 100% te shfrytezueshme ,organizohet ne nje sallon ndenje me kendin e kuzhi ...

Apartament 71m2 ID: 4606 Agent : Ritmalca Perollari
72000 €/Total Shitje

Apartament 3+1 per qera ne Rrugen Janos Hunyadi

Prane shkolles se Juridikut jepet me qira nje apartament luksoz. Apartamenti organizohet ne nje sallon spacioz + kuzhine me vehte, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Apartamenti ka ne disponim edhe 2 poste ...

Apartament 180m2 ID: 4604 Agent : Ritmalca Perollari
1800 €/Muaj Qira

Jepet zyre me qira ne Qender te Tiranes

Ne Qender te Tiranes, ne nje objekt te mire administruar jepet me qira nje ambient 27m2 i pershtatshem per zyre. Per me shume info apo nje vizite ne zyre jeni te lutur te na kontaktoni. ...

Zyrë 30m2 ID: 4602 Agent : Ritmalca Perollari
330 €/Muaj Qira

Apartament per shitje prane hipotekes

Nxito te zgjedhesh apartamentin tend ne nje nga ndertesat me te reja te Tiranes. I pozicionuar ne Unazen e vogel te Tiranes, me akses te shpejte ne Qender dhe Zogu i Zi, me te gjtha facilitetet ...

Apartament 108m2 ID: 4595 Agent : Ritmalca Perollari
110000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 me qira ne Rrugen Jordan Misja

Ne rrugen Jordan Misja, prane burgut 313 ne nje ndertim te ri e te mire administruar jepet me qira nje apartament 2+1. Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje + kendin e kuzhines, dhome mat ...

Apartament 116m2 ID: 4594 Agent : Ritmalca Perollari
500 €/Muaj Qira