Pronat

Ambient komercial per qera ne Kamez

Ambjent me qera ne Kamez .Hapsira ndodhet ne katin 0 buze rruge ne nje pallat te sapo perfunduar dhe "modern". Aktualisht ambjenti esht i ndare ne kater hapsira me fasada xhami , por mund te organizoh ...

Dyqan Shitje 300m2 ID: 5386 Agent : Arjol Baci
2000 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament per qera ne rrugen

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te sapo perfunduar .Ndodhet ne nje zone shume te preferuar.Nga ana e infrastruktures pajiset me dy ashensor te moderuar.sistem sigurie 24/7 lulishte pe ...

Apartament 85m2 ID: 5384 Agent : Arjol Baci
500 €/Muaj Qira

Jepet me qira ambient 487 m2 prane Liqenit

Prane Liqenit , ne nje godine te mire administruar jepet me qira nje ambient 487 m2 me mundesi ndarjeje ne dy pjese.Ambienti ndodhet ne kat perdhe cka mundeson akses & vizibilitet. Lokacion lehtesis ...

Zyrë 487m2 ID: 5184 Agent : Arjol Baci
8 €/m2 Qira

Zyre per qera ne Rrugen Perlat Rexhepi

Zyra 107 m2 per Qira ne zemer te Bllokut, ne nje nga ndertesat me prestigjioze dhe me standarte bashkohore. Ambienti eshte open space dhe ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi nentokesor . Per nje v ...

Zyrë 137m2 ID: 5155 Agent : Arjol Baci
2000 €/Muaj Qira
E dhënë me qira

Apartament 3+1 per qera ne Rrugen Tefta Tashko Koco

Apartament per Qira ne nje nder zonat me te preferuara per banim, afer Qendres, me siperfaqe 130 m2, kati i 8, pallat i ri. Organizohet ne sallon bashke me kendin e gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualet dh ...

Apartament 130m2 ID: 5153 Agent : Arjol Baci
700 €/Muaj E dhënë me qira
E dhënë me qira

Jepet me qira apartament 2+1 te kompleksi Delijorgji

Prane rruges se Kavajes, te kompleksi Delijorgji jepet me qira nje apartament 2+1. I arreduar me stil dhe teper komod apartamenti mundeson nje jetese komode. Organizohet ne nje sallon ndenje me kendi ...

Apartament 110m2 ID: 5149 Agent : Arjol Baci
750 €/Muaj E dhënë me qira