Pronat

Jepet me qira apartament 2+1+garazh ne Don Bosko

Ne zonen e Don Boskos, ne nje ndertim te ri, jepet me qira nje apartament 2+1+garazh. Apartmenti eshte teresisht i ri dhe i pabanuar me pare. Organizohet ne nje sallon ndenje me kendin e kuzhines , ...

Apartament 90m2 ID: 5145 Agent : Arjol Baci
400 €/Muaj Qira

Jepet me qira apartament 2+1 +garazh prane Gardes

Prane Gardes se Republikes, ne nje pallat te mire administrauar jepet me qira nje apartament 2+1 me garazh. Organizohet ne nje sallon ndenje spacioz, kend kuzhine me vehte, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete ...

Apartament 137m2 ID: 5144 Agent : Arjol Baci
1300 €/Muaj Qira
E dhënë me qira

Jepet me qira apartament 1+1 ne rrugen Myslym Shyri

Shume prane Qendres, ne nje ndertim te ri e te mire organizuar, jepet me qira nje apartament 1+1. Apartamenti eshte i mobiluar thjeshte, por me te gjitha pajisjet e nevojshme. Organizohet ne nje sallo ...

Apartament 80m2 ID: 5143 Agent : Arjol Baci
420 €/Muaj E dhënë me qira

Jepet me qira apartament 2+1 prane Liqenit te Thate

Prane Liqenit te Thate ne nje ndertim te ri, e te punuar cilesisht, jepet me qira nje apartament 2+1. Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje me ballkon , kendi i kuzhines, dhome gjumi matrimoni ...

Apartament 130m2 ID: 5131 Agent : Arjol Baci
450 €/Muaj Qira

Shitet apartament 2+1 prane Liqenit te Thate

Prane Liqenit te Thate ne nje ndertim te ri, e te punuar cilesisht, shitet nje apartament 2+1. Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje me ballkon , kendi i kuzhines, dhome gjumi matrimoniale me ...

Apartament 130m2 ID: 5130 Agent : Arjol Baci
117000 €/Total Shitje

Jepet me qira apartament 2+1 ne zonen e Bllokut

Ne zonen e Bllokut, ne nje pallat te mire administruar jepet me qira apartament 2+1 me 2 tualete. Apartamenti ka organizim te rregullt dhe mjaft funksional, me nje hall spacioz sebashku me kendin e g ...

Apartament 130m2 ID: 5129 Agent : Arjol Baci
700 €/Muaj Qira
Shitur

Shitet apartament 3+1 ne rrugen Perlat Rexhepi

Ne rrugen Perlat Rexhepi, ne nje ndertim te ri e te mire administruar, shitet nje apartament 3+1. Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje me kuzhine me vehte, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete,ka punim ...

Apartament 120m2 ID: 5093 Agent : Arjol Baci
210000 €/Total Shitur