Pronat

E dhënë me qira

Apartament 2+1 me qira ne Bulevardin Zogu i I

Apartament me Qira ne Bulevardin Zogu I. Apartamenti organizohet ne korridor, salloni, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe 2 tualete. Ka nje mobilim komod dhe te rehatshem. Per me shume informacion ju lutem na ...

Apartament 87m2 ID: 1092 Agent : Arjol Baci
450 €/Muaj E dhënë me qira
Pronë e re për shitje

Apartament 3+1 per Shitje ne Rrugen Myslym Shyri

Apartament per shitje ne nje nga zonat me te preferuara per te jetuar ne rrugen Myslym Shyri. Apartamenti ka tre dhoma: dy dhoma jane per çiftet, dhe nje eshte per nje person, dy tualete. Ka nje sallo ...

Apartament 124m2 ID: 1087 Agent : Arjol Baci
125000 €/Total Shitje