Pronat

Shitet Ambient+ biznes mini market tek Kodra e Diellit

Ambient + biznes per shitje tek Kodra e Diellit! Ambienti eshte 50 m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri ne nje zone rezidenciale mjaft te preferuar per qetesine dhe sigurine! Biznesi eshte m ...

Dyqan Shitje 50m2 ID: 5893 Agent : Klajdi Koci
85000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 + garazh me qira tek Rruga e Kosovareve

Apartament me dy dhoma gjumi + garazh me qira në Rrugën e Kosovareve. Apartamenti ndodhet në katin e 5-të të një ndërtese luksoze të sapo përfunduar, në një zonë shumë të preferuar për afërsinë e Liqe ...

Apartament 117m2 ID: 5884 Agent : Klajdi Koci
1300 €/Muaj Qira

Ambient komercial per qira ne Bllok

Ambient komercial per qira ne Bllok. Ambienti ndodhet ne katin 0 ne nje nga rruget me komerciale dhe kryesore te Bllokut. Ambienti eshte open space edhe i investuar gati per parukeri, butik edhe shume ...

Dyqan Shitje 53m2 ID: 5883 Agent : Klajdi Koci
800 €/Muaj Qira

Apartament 3+1 per shitje tek Irfan Tomini

Apartament 3+1 per shitje tek Irfan Tomini ne Selite. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, por pa ashensore!! Apartamenti aktualisht eshte kthyer ne nje 2+1 te bollshem dhe shitet ...

Apartament 80m2 ID: 5874 Agent : Klajdi Koci
85000 €/Total Shitje

Ambient komercial per qira ne Qender

Ambient komercial per qira ne Qender. Ambienti ndodhet ne katin e 3-te te nje kulle tregtare ne Qender. Ambienti eshte i gjithi open space 375 m, por aktualisht eshte i ndare ne 8 dhoma me kartoxhes! ...

Dyqan Shitje 375m2 ID: 5869 Agent : Klajdi Koci
5000 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per qira ne Bllok

Apartament 2+1 per qira ne Bllok. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje kulle komerciale dhe rezidenciale ne zemer te Bllokut! Apartamenti ka hapesira teper te bollshme me mobilim dhe arredim bas ...

Apartament 130m2 ID: 5868 Agent : Klajdi Koci
1200 €/Muaj Qira

Apartament 3+1 per shitje tek Komuna e Parisit

Apartament 3+1 per shitje tek Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne katine 5-te te nje pallati te ri ne nje kompleks rezidencial mjaft te njohur ne zone, shume prane Qendres Kristal. Apartamenti a ...

Apartament 115m2 ID: 5862 Agent : Klajdi Koci
110000 €/Total Shitje

Ambient komercial per qira prane Kristal Center

Ambient komercial per qira prane Qendres Kristal. Ambienti ndodhet ne katin 0 buze rruge ne nje pallat te ri, prane Qendres Kristal, ne zone komerciale dhe mjaft e njohur dhe e preferuar per shume biz ...

Dyqan Shitje 418m2 ID: 5857 Agent : Klajdi Koci
4000 €/Muaj Qira

Apartament 2+1+ garazh per qira tek Liqeni Thate

Apartament luksoz 2+1+ garazh per qira tek Liqeni Thate. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje kompleksi rezidencial ne nje prej zonave me te preferuata te Tiranes, per qetesine dhe ajrin e paste ...

Apartament 120m2 ID: 5848 Agent : Klajdi Koci
1000 €/Muaj Qira

Apartament 1+1 per shitje tek Rruga Fortuzi

Apartament 1+1 per shitje tek Rruga Fortuzi! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat egzistues, buze rruges kryesore ne nje nga lagjet me historike dhe te njohura te Tiranes! Apartamenti ndo ...

Apartament 55m2 ID: 5844 Agent : Klajdi Koci
65000 €/Total Shitje