Pronat

Apartament 2+1 per shitje ne Durres

Apartament 2+1 per shitje tek Iliria ne Durres. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati te ri ne vijen e pare te detit, ne nje zone mjaft te njohur dhe te preferuar per pushuesit. Apartamen ...

Apartament 63m2 ID: 5032 Agent : Klajdi Koci
52000 €/Total Shitje

Ambient per zyra me qira ne Qender

Ambient per zyra me qira ne Qender. Ambienti ndodhet ne katin e 9-te nje nga kullat shumekateshe komerciale ne Qender te Tiranes. Ambienti eshte i gjithi open space, me sistem ngrohje /ftohje qendror ...

Zyrë 96m2 ID: 5027 Agent : Klajdi Koci
1200 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per shitje ne Don Bosko

Apartament 2+1 per shitje ne Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te kompleksi rezidencial te sapo perfunduar ne nje zone mjaft te njohur dhe teper te populluar te Tiranes. Apartamenti shite ...

Apartament 118m2 ID: 5026 Agent : Klajdi Koci
126000 €/Total Shitje

Apartament 1+1 per qira tek Bulevardi Zogu i Zi

Apartament 1+1 per qira tek Zogu i Zi. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, buze rruges Don Bosko, ne nje zone mjaft te njohur te Tiranes qe njihet si nyje lidhese me rruget kryes ...

Apartament 70m2 ID: 5023 Agent : Klajdi Koci
350 €/Muaj Qira

Apartament 3+1 per shitje tek Stadiumi Dinamo

Apartament 3+1 per shitje tek Stadiumi Dinamo. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati ekzistues, ne nje zone mjaft te njohur dhe te preferuar shume prane Bllokut dhe Liqenit Artificial. Apa ...

Apartament 116m2 ID: 5011 Agent : Klajdi Koci
116000 €/Total Shitje

Klinike dentare per qira tek Selvia

Klinike dentare jepet me qira tek Selvia. Klinika eshte teresisht e pajisur dhe me nje klientele te kenaqshme dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri ne nje zone komerciale dhe rezidenciale mjaft ...

Dyqan Shitje 30m2 ID: 5010 Agent : Klajdi Koci
300 €/Muaj Qira

Ambient komercial per qira tek Ish-Ekspozita

Ambient komercial per qira tek ish-Ekspozita. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri ne nje zone mjaft te qete dhe teper te njohur, shume prane MYslym Shyrit dhe vetem 20 metra larg Bul ...

Dyqan Shitje 170m2 ID: 5000 Agent : Klajdi Koci
1500 €/Muaj Qira

Zyre per qira tek Brrylli

Zyre per qira tek Brryli. Zyra eshte 45 metra katror, pjeserisht e mobiluar me fasade xhami dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ngjitur me rrugen Bardhyl. Per me shume informacion edhe nn ...

Zyrë 45m2 ID: 4999 Agent : Klajdi Koci
300 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Apartament 1+1 në shitje pranë Gjimnazit Partizani.

Shitet apartament 1+1 pranë gjimnazit "Partizani". Apartamenti është i organizuar në një kuzhinë, sallon ndenje të bollshëm, një tualet dhe dhomë gjumi. Sipërfaqja e brendshme prej 65m2 ofron komodite ...

Apartament 78m2 ID: 4993 Agent : Klajdi Koci
85600 €/Total Shitje

Apartament 4+1 per shitje tek Blloku Vasil Shanto

sil Shanto. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati 5-katesh ekzistues, ne njeApartament 4+1 per shitje tek Blloku Va zone mjaft te qete dhe shume historike te Tiranes! Apartamenti ka hapes ...

Apartament 105m2 ID: 4991 Agent : Klajdi Koci
95000 €/Total Shitje