Pronat

Vile me qira tek Shkolla e Kuqe

Vile per qira tek Shkolla e Kuqe. Vila eshte 2-kateshe, me nje kat ne nivelin 0 dhe kati tjeter gjysem nentoke! Vila ka gjithsej 8 dhoma gjumi, 2 tualete, kuzhine me vehte, sallon te madh, verande, ob ...

Vila 400m2 ID: 5914 Agent : Klajdi Koci
1600 €/Muaj Qira

Apartament 3+1 per shitje tek Komuna e Parisit

Apartament 3+1 per shitje tek Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te (parafundit) te nje pallati te ri me ashensore shume prane Qendres Kristal. Apartamenti ka hapesira teper te bollshm ...

Apartament 164m2 ID: 5913 Agent : Klajdi Koci
165000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per qira tek Kopshti Zoologjik

Apartament 2+1 per qira tek Kopshti Zoologjik. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banimi ne nje kompleks rezidencial teper te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me hapesira te bollshme, me dy ...

Apartament 115m2 ID: 5912 Agent : Klajdi Koci
550 €/Muaj Qira

Shitet Ambient+ biznes mini market tek Kodra e Diellit

Ambient + biznes per shitje tek Kodra e Diellit! Ambienti eshte 50 m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri ne nje zone rezidenciale mjaft te preferuar per qetesine dhe sigurine! Biznesi eshte m ...

Dyqan Shitje 50m2 ID: 5893 Agent : Klajdi Koci
85000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 + garazh me qira tek Rruga e Kosovareve

Apartament me dy dhoma gjumi + garazh me qira në Rrugën e Kosovareve. Apartamenti ndodhet në katin e 5-të të një ndërtese luksoze të sapo përfunduar, në një zonë shumë të preferuar për afërsinë e Liqe ...

Apartament 117m2 ID: 5884 Agent : Klajdi Koci
1300 €/Muaj Qira

Ambient komercial per qira ne Bllok

Ambient komercial per qira ne Bllok. Ambienti ndodhet ne katin 0 ne nje nga rruget me komerciale dhe kryesore te Bllokut. Ambienti eshte open space edhe i investuar gati per parukeri, butik edhe shume ...

Dyqan Shitje 53m2 ID: 5883 Agent : Klajdi Koci
800 €/Muaj Qira

Apartament 3+1 per shitje tek Irfan Tomini

Apartament 3+1 per shitje tek Irfan Tomini ne Selite. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, por pa ashensore!! Apartamenti aktualisht eshte kthyer ne nje 2+1 te bollshem dhe shitet ...

Apartament 80m2 ID: 5874 Agent : Klajdi Koci
85000 €/Total Shitje

Ambient komercial per qira ne Qender

Ambient komercial per qira ne Qender. Ambienti ndodhet ne katin e 3-te te nje kulle tregtare ne Qender. Ambienti eshte i gjithi open space 375 m, por aktualisht eshte i ndare ne 8 dhoma me kartoxhes! ...

Dyqan Shitje 375m2 ID: 5869 Agent : Klajdi Koci
5000 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per qira ne Bllok

Apartament 2+1 per qira ne Bllok. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje kulle komerciale dhe rezidenciale ne zemer te Bllokut! Apartamenti ka hapesira teper te bollshme me mobilim dhe arredim bas ...

Apartament 130m2 ID: 5868 Agent : Klajdi Koci
1200 €/Muaj Qira

Apartament 3+1 per shitje tek Komuna e Parisit

Apartament 3+1 per shitje tek Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne katine 5-te te nje pallati te ri ne nje kompleks rezidencial mjaft te njohur ne zone, shume prane Qendres Kristal. Apartamenti a ...

Apartament 115m2 ID: 5862 Agent : Klajdi Koci
110000 €/Total Shitje