Pronat

Ambient komercial per qira prane Kristal Center

Ambient komercial per qira prane Qendres Kristal. Ambienti ndodhet ne katin 0 buze rruge ne nje pallat te ri, prane Qendres Kristal, ne zone komerciale dhe mjaft e njohur dhe e preferuar per shume biz ...

Dyqan Shitje 418m2 ID: 5857 Agent : Klajdi Koci
4000 €/Muaj Qira

Shitet apartament 2+1 bulevardi Zogu i Pare

Shitet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes.Ky apartament eshte shume mire i arreduar ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues pa ashensor.Me pamje nga rruga e bene edhe m ...

Apartament 100m2 ID: 5856 Agent : Klajdi Koci
200000 €/Total Shitje

Apartament e shitje ne Lungo Mare Vlore

Shitet apartament ne Vlore ne Lungo Mare .Ky aparatment ndodhet ne nje pallat te ri me te gjitha facilitetet e nevojshme,ajo qe e bene te vecant eshte pamja qe ai ofron sepse ndodhte ne vije te pare. ...

Apartament 118m2 ID: 5855 Agent : Klajdi Koci
177000 €/Total Shitje

Apartament 2+1+ garazh per qira tek Liqeni Thate

Apartament luksoz 2+1+ garazh per qira tek Liqeni Thate. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje kompleksi rezidencial ne nje prej zonave me te preferuata te Tiranes, per qetesine dhe ajrin e paste ...

Apartament 120m2 ID: 5848 Agent : Klajdi Koci
1000 €/Muaj Qira

Shitet apartament 1+1 ne lungomare Vlore

Shitet apartament 1+1 ne lungomare ne Vlore.Ky apartament ndodhet ne nje pallat ndertim i ri me te gjitha facilitetet e duhura,me pamje nga deti.I mobiluar dhe dhe me dhoma me hapsira te bollshme.Me s ...

Apartament 78m2 ID: 5846 Agent : Klajdi Koci
83000 €/Total Shitje

Apartament 1+1 per shitje tek Rruga Fortuzi

Apartament 1+1 per shitje tek Rruga Fortuzi! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat egzistues, buze rruges kryesore ne nje nga lagjet me historike dhe te njohura te Tiranes! Apartamenti ndo ...

Apartament 55m2 ID: 5844 Agent : Klajdi Koci
65000 €/Total Shitje

Apartament 1+1 per shitje tek Kodra e Diellit

Apartament 1+1 per shitje tek Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet ne katin e 5- te nje pallati te ri ne nje lagje te re te Tiranes, mjaft e njohur edhe e preferuar per sigurine dhe qetesine maksimale ...

Apartament 66m2 ID: 5835 Agent : Klajdi Koci
72000 €/Total Shitje

Shitet apartament 2+1+2 Kinostudio

Shitet apartament 2+1+2 prane Kinostudios i cili eshte i organizuar nga nje sallon + mini studio + ambient gatimi me vete me sip.46m²,+ korridor,+ dy dhoma gjumi, +një tualet dhe dy ballkone nga 10m ...

Apartament 120m2 ID: 5834 Agent : Klajdi Koci
125000 €/Total Shitje

Apartament ne shitje 117 m2 ne Myslym Shyri

Shitet apartament ne Myslym Shyri 3+1+2 me super cmim!, ndodhet ne katin e 3-te banim ( i katerti nga toka) te nje pallati pa ashensor te ndertuar ne vitin 1998.Nje nder zonat me te frekuentuara te Ti ...

Apartament 117m2 ID: 5833 Agent : Klajdi Koci
170000 €/Total Shitje