Pronat

Shitet apartament 3+1+ bodrum ne bllok

Shitet apartament ne nje nga zonat me te preferuara ne kryeqytet .Ky apartament disponon edhe borr perreth tij edhe nje bodrum . Bodrumi eshte me siperfaqe 16 m2,trualli 65m2 ,dhe apartamenti 106 m2.K ...

Apartament 106m2 ID: 5829 Agent : Klajdi Koci
350000 €/Total Shitje

Ambient komercial per qira tek Ish-Ekspozita

Ambient komercial per qira tek ish-Ekspozita. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje kulle komerciale dhe rezidenciale ne nje zone mjaft te njohur dhe te preferuar per shume lloje biznesesh!! Ambienti esh ...

Dyqan Shitje 85m2 ID: 5819 Agent : Klajdi Koci
800 €/Muaj Qira

Shitet apartament 2+1+2 tek rruga e Kavajes

Shitet apartament 2++2 ne rrugen e Kavajes. Ndodhe ne katin e trete teknik, pasi dy kate jane biznese, i pari banim. Apartamenti ka siperfaqe 121, 3 m2 dhe eshte i organizuar ne: -Soxhorno, gatim, ...

Apartament 121m2 ID: 5816 Agent : Klajdi Koci
165000 €/Total Shitje

Vile 3-kateshe per zyra me qira tek Rruga e Kavajes

Vile 3-kateshe per qira tek Rruga e Kavajes. Vila mund te jepet per zyra, kopshte, klinika dhe instuticione te ndryeshme. Ndodhet ne nje nga rruget me te njohura dhe te preferuara te Tiranes shume pra ...

Vila 500m2 ID: 5814 Agent : Klajdi Koci
2800 €/Muaj Qira

Toke per shitje ne Peze-Helmes

Toke per shitje ne Peze-Helmes. Toka eshte 4000 m2 ne forme katrore buze rruges nacionale TR-DR ne krah te djathte kur shkojme per Durres. Toka eshte me hipoteke te rregullt dhe mund te perdoret per ...

4000m2 ID: 5796 Agent : Klajdi Koci
80 €/m2 Shitje

Godine biznesi per qira ne Kashar

Godine biznesi per qira ne Kashar. Godina eshte 4-kateshe , 200 metra ndertimn ne cdo kat, e pershtatshme per shume lloje biznesesh ose zyra administratash.. Godina ndodhet ne rrugen dytesore te autos ...

Depo 1400m2 ID: 5793 Agent : Klajdi Koci
16000 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 prane Delijorgjit

Shitet apartament tek Delijorgji 121 m2 bashke me post parkimin.Apartamentit i jane bere disa investime shume cilesore brenda.Dy dhoma gjumi ,salloni dhe nje tualet ,ballkon me pamje shume te mire ,dh ...

Apartament 121m2 ID: 5787 Agent : Klajdi Koci
206000 €/Total Shitje
E dhënë me qira

Apartament 1+1 per qira tek 21 Dhjetori

Apartament 1+1 per qira tek 21 Dhjetori. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-t te nje pallati teper te ri, ne nje zone qendrore te Tiranes jmjaft te njohur dhe teper historike.. Apartamenti eshte i mobil ...

Apartament 65m2 ID: 5776 Agent : Klajdi Koci
500 €/Muaj E dhënë me qira

Jepet zyre me qira 2+1

Jepet zyre 2+1 prane stadiumit Dinamo. Ky apartament ndodhet ne katin e dyte mbi dyqne ne nje pallat te ri i nje ndertimi modern me te gjitha facilitetet e nevojshme.I organizuar ne nje hapsire dy dho ...

Apartament 92m2 ID: 5774 Agent : Klajdi Koci
550 €/Muaj Qira

Shitet apartament 1+1

Shitet apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te Tiranes.Ne nje rrugice larg zhurmave por njekohesisht shume afer stadiumit Dinamo,Komunes se Parisit,Sheshit Wilson.Ky ambjent ndodhet ne nje pall ...

Apartament 70m2 ID: 5773 Agent : Klajdi Koci
94000 €/Total Shitje