Pronat

Ambient komercial per qira te Komuna Parisit

Kjo prone eshte e vendosur ne nje zone mjaft te frekuentuar sic eshte Komuna e Parisit. Ndodhet buze rruge me siperfaqje totale 100 m2. Ambjenti eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si: bar-ca ...

Bare 100m2 ID: 2743 Agent : Klajdi Koci
700 €/Muaj Qira

VILE 4-KATESHE ME QIRA NE BULEVARDIN BAJRAM CURRI

Jepet me qira vile 4-kateshe ne nje nder zonat me te aseksueshme. Me siperfaqe te brendshme 700m2 dhe ambjent te jashtem 350m2. Ndertesa organizohet ne 3 dhoma secilin Kat ( 2 tualete kati), ballkon ...

Vila 1050m2 ID: 2722 Agent : Klajdi Koci
2000 €/Muaj Qira

Zyre 80m2 per Qira afer Rruges se Elbasanit

Ambient per zyre tek Rruga Budi, afer Rruges se Elbasanit. Siperfaqe neto eshte 80 m2, organizohet ne dy kate (57m2+23 m2) me shkalle druri te brendshme. Ambienti ndodhet ne nje zone shume te frekuent ...

Zyrë 80m2 ID: 2721 Agent : Klajdi Koci
500 €/Muaj Qira

Vile 3-kateshe per Qira ne Rrugen Fortuzi

Vile per Qira ne Rrugen Fortuzi, ne nje nder zonat me te aksesueshme, vetem 3 minuta larg qendres se Tiranes. Ka dhe nje bodrum rreth 110 m2, me dritare. Kati i pare dhe bodrumi kane nje lartesi rret ...

Vila 750m2 ID: 2714 Agent : Klajdi Koci
2200 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Shitet ambient bar kafe ne rrugen Vellezerit Manastirli

Shitet ambient bar-kafe me siperfaqe 108 m2 i kompletuar dhe me klientele te kenaqshme. Lokalizohet ne nje zone me popullsi te dendur ,me vizibilitet te larte nga rruga . Ka ambient te jashtem te g ...

Bare 108m2 ID: 2691 Agent : Klajdi Koci
300000 €/Total Shitje

Vilë 2-katëshe për Qira, në Rrugën Rexhep Jella

Vila ndodhet në nje zonë të qetë të Tiranës. Kati i parë ka 1 sipërfaqe prej rreth 100m2, i organizuar ne nje dhomë gjumi, kuzhinë, dhomë ndenje dhe tualet. Edhe kati i dytë ka një sipërfaqe pr ...

Vila 350m2 ID: 2579 Agent : Klajdi Koci
1600 €/Muaj E dhënë me qira

Ambjent 113m2 për Qira, në Rrugën Petrela

Ambjenti është i pozicionuar në rrugën Petrela, pranë Gjykatës së Krimeve të Rënda dhe Bulevardit të ri, zonë në zhvillim e sipër. Ka një sipërfaqe prej 113m2. Për momentin është i ndarë në 2 ambjent ...

Dyqan Shitje 113m2 ID: 2493 Agent : Klajdi Koci
380 €/Muaj Qira