Pronat

Apartament per Shitje afer Tregut Elektrik

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 178 m2 i mobiluar me 2 tualete dhe 2 ballkone . Banesa eshte spcioze plot drite dhe diell , ndodhet ne katin e 3-te të nje pallati 5 katesh Ndodhet ne nje lagje ...

Apartament 178m2 ID: 5180 Agent : The Point
950 €/m2 Shitje

Vile per Shitje ne Selit

Ne nje nga zonat me te qeta per banim , ne zonen e Selites shitet vile 3 kateshe. E mireorganizuar ne katin e pare 125 m2 : 2 ambiente te bollshme ngrenie dhe sallon me dalje ne verande, lavanteri d ...

Vila 388m2 ID: 5173 Agent : The Point
20000000 Lek/Total Shitje

Dyqan per Shitje

Shitet dyqan me sip.53 m2,me hipoteke. Dyqani ndodhet tek pallati "Amfora" prane karburant "Kastrati" dhe pallatit me "Shigjeta" ...

Dyqan Shitje 53m2 ID: 5171 Agent : The Point
75000 €/Total Shitje

Apartament per shitje 1+1

Apartament me cmim shume te mire ne nje pallat te ri kati 3, lagje familjare shume e aksesueshme me gjelberim, shitet me cmim fantastik 60000 euro i pa diskutueshem. I sapo mobiluar me nje investim pr ...

Apartament 90m2 ID: 5167 Agent : The Point
60000 €/Total Shitje

Vile per shitje

Vile dy kateshe mbrapa Vasil Shantos per shitje ne nje zone te qet dhe pozicion te favorshem me punime cilesore e ndertuar mbi nje truall me siperfaqe prej 432m2 dhe siperfaqja e ndertimit eshte 100m ...

Vila 432m2 ID: 5164 Agent : The Point
350000 €/Total Shitje

Magazin per shitje

Magazin me siperfaqe 85 m2 ndodhet afer qendres Kristal te Komuna e Parisit, ne nje pallat 6 katesh mund te perdoret dhe per parking, ambjenti ka dhe tualet. lartesia 2.9 m Per nje vizite ne prone na ...

Depo 85m2 ID: 5163 Agent : The Point
30000 €/Total Shitje

Toke Truall per shitje

Toka eshte truall dhe ndodhet ne Institut Bujqesor eshte pjes e ish repartit ushtarak me certifikat te rregullt pronesie. posedon dhe 500 metra ndertim e cila perfshihet ne cmim.E pershattshe per fa ...

7400m2 ID: 5147 Agent : The Point
740000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 ne Fresk

Apartament 2+1 ne katin e fundit te nje pallati te ri 9-katesh ne nje nga zonat me te preferuara per ajrin e paster me vendodhje ne Fresk GRILA ALUMINI ELEKTRIKE-Komandohen nga brenda dhe jane inka ...

Apartament 130m2 ID: 5141 Agent : The Point
120000 €/Total Shitje

Shitet toke per ndertim ne Durres

Shitet toke per ndertim ne Durres tek Shkembi i Kavajes Eshte e pershtatshme per te ndrtuar pallat ,hotel ,restorant. Ndodhet ne koder dhe ofron nje pamje shume te bukur te plazhit. ...

2000m2 ID: 5112 Agent : The Point
150 €/m2 Shitje