Pronat

Pronë e re për qira

Ambjent biznesi me qera

Jepet amabjent biznesi me qera, ambjenti ndodhet ne kompleksin Kika2 ne Tirane, ne zonen e Komunes se Parisit. Ambjenti eshte 60m2 dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi. Avantazhi i ketij a ...

Zyrë 0m2 ID: 5195 Agent : The Point
700 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Shitet apartament

Shitet apartament 1+1 dhe 2+1 ne kompleksin Lugano tek zona e Freskut. Apartamentet jane te sapo dorzuara dhe te pa banuara me pare. Siperfaqa per apartamentin 1+1 eshte 66m2 ndersa siperfaqa per ...

Apartament 66m2 ID: 5194 Agent : The Point
46200 €/Total Shitje

Apartament per Shitje afer Tregut Elektrik

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 178 m2 i mobiluar me 2 tualete dhe 2 ballkone . Banesa eshte spcioze plot drite dhe diell , ndodhet ne katin e 3-te të nje pallati 5 katesh Ndodhet ne nje lagje ...

Apartament 178m2 ID: 5180 Agent : The Point
950 €/m2 Shitje

Ambjent biznesi me Qera

Jepet ambjent biznesi me qera ne zonen perball pallatit me shigjeta. Ambjenti eshte 500m2 , ndodhet ne katin e dyte. Eshte i pershtetshem per call center, ose cdo aktivitet tjeter biznesi ose finacia ...

Zyrë 500m2 ID: 5178 Agent : The Point
5000 €/Muaj E dhënë me qira

Vile per Shitje ne Selit

Ne nje nga zonat me te qeta per banim , ne zonen e Selites shitet vile 3 kateshe. E mireorganizuar ne katin e pare 125 m2 : 2 ambiente te bollshme ngrenie dhe sallon me dalje ne verande, lavanteri d ...

Vila 388m2 ID: 5173 Agent : The Point
20000000 Lek/Total Shitje

Ambjent Biznesi me Qira tek ish Blloku

Jepet Ambjent Biznesi me qera ne zonen e ish Bllokut . Ambjenti ndodhet ne pallat ekzistues, i sapo restauruar. Eshte i organizuar ne tre ambjente qe mund te perdoren per zyra, ku secila nga zyrat esh ...

Zyrë 120m2 ID: 5172 Agent : The Point
600 €/Muaj Qira

Dyqan per Shitje

Shitet dyqan me sip.53 m2,me hipoteke. Dyqani ndodhet tek pallati "Amfora" prane karburant "Kastrati" dhe pallatit me "Shigjeta" ...

Dyqan Shitje 53m2 ID: 5171 Agent : The Point
75000 €/Total Shitje
E dhënë me qira

Ambjent Zyre me Qera

Jepet ambjent biznesi me qera prane piceri Juvenilia ne Bllok. Ambjenti eshte i organizuar ne tre zyra , prej te cilave dy komunikojne me ballkon te perbashket. Dy tualete dhe koridor i bollshem, dhe ...

Zyrë 139m2 ID: 5170 Agent : The Point
600 €/Muaj E dhënë me qira

Apartament per shitje 1+1

Apartament me cmim shume te mire ne nje pallat te ri kati 3, lagje familjare shume e aksesueshme me gjelberim, shitet me cmim fantastik 60000 euro i pa diskutueshem. I sapo mobiluar me nje investim pr ...

Apartament 90m2 ID: 5167 Agent : The Point
60000 €/Total Shitje

Dyqan ne shitje ne Rrugen Sami Frasheri

Shitet dyqan ne zonen e "ArTurbina" . Dyqani eshte i sapo dorzuar , i pa shfrytezuar me pare si ambjent komercal. Toalisht i ri , me siperfaqe 65m2 , me dy tualete dhe nje vitrato xhami e cila favoriz ...

Dyqan Shitje 65m2 ID: 5165 Agent : The Point
247000 €/Total Shitje