Pronat

Ambjent biznesi me Qera

Jepet ambjent biznesi me qera ne zonen perball pallatit me shigjeta. Ambjenti eshte 500m2 , ndodhet ne katin e dyte. Eshte i pershtetshem per call center, ose cdo aktivitet tjeter biznesi ose finacia ...

Zyrë 500m2 ID: 5178 Agent : Eduina Lushka
5000 €/Muaj Qira

Ambjent Biznesi me Qira tek ish Blloku

Jepet Ambjent Biznesi me qera ne zonen e ish Bllokut . Ambjenti ndodhet ne pallat ekzistues, i sapo restauruar. Eshte i organizuar ne tre ambjente qe mund te perdoren per zyra, ku secila nga zyrat esh ...

Zyrë 120m2 ID: 5172 Agent : Eduina Lushka
600 €/Muaj Qira

Ambjent Zyre me Qera

Jepet ambjent biznesi me qera prane piceri Juvenilia ne Bllok. Ambjenti eshte i organizuar ne tre zyra , prej te cilave dy komunikojne me ballkon te perbashket. Dy tualete dhe koridor i bollshem, dhe ...

Zyrë 139m2 ID: 5170 Agent : Eduina Lushka
600 €/Muaj Qira

Dyqan ne shitje ne Rrugen Sami Frasheri

Shitet dyqan ne zonen e "ArTurbina" . Dyqani eshte i sapo dorzuar , i pa shfrytezuar me pare si ambjent komercal. Toalisht i ri , me siperfaqe 65m2 , me dy tualete dhe nje vitrato xhami e cila favoriz ...

Dyqan Shitje 65m2 ID: 5165 Agent : Eduina Lushka
247000 €/Total Shitje

Apartament per shitje 2+1 ne Linze

Shitet apartment 2+1 ne zonen e Linzes . Apartamenti eshte i sapoperfunduar, i organizuar ne dy dhoma gjumi, kuzhina dhe nje ballkon shume i bollshem dhe me pamje fantastike nga kodra ku mund te ...

Apartament 108m2 ID: 5160 Agent : Eduina Lushka
550 €/m2 Shitje

Apartament 2+1 per Qira tek Ring Center ( Zogu i Zi)

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me kushte maksimale, pamje fantastike te Zogut te Zi, orientim Jug - Lindje dhe akses te menjehershem ne Autostrade Durres-Tirane, si dhe rruge te tjera kryeso ...

Apartament 100m2 ID: 1740 Agent : Eduina Lushka
350 €/Muaj Qira
  • 1