Pronat

Pronë e re për shitje

Apartament 2+1 per shitje ne Rr. Ramazan Gaxheri

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ramazan Gaxherri, 300 m larg unazes se re, me akses nga rruga e Shkozes dhe rruga e Freskut. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 tualet, dhome ndenje se ...

Apartament 130m2 ID: 5971 Agent : Albin Gega
70000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament 2+1 ne shitje tek Rr. Azem Galica,Tirane.

Apartament 2+1 ne shitje tek Rr. Azem Galica,Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone ne zhvillim, larg trafikut te zhurmshem dhe ka prane te gjitha fasilitetet qe i nevojiten nje familjeje. Ai organi ...

Apartament 107m2 ID: 5968 Agent : Albin Gega
70000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Shitet Apartament 2+1 tek Fresku

Apartament 2+1 per shitje ne nje kompleks te ri residencial te Tiranes. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Punimet finalizoh ...

Apartament 89m2 ID: 5966 Agent : Albin Gega
60000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Vile per qera(ose shitje) tek Rruga Myslym Keta

Vile 4 kateshe per qera ne Rrugen Myslym Keta, prane Profarmes.Ne katin perdhe vila ka nje garazh te madh qe mund te sherbeje per qellim parkimi, magazinimi ose pune dhe nje oborr te bollshem. Ne kati ...

Vila 771m2 ID: 5965 Agent : Albin Gega
2000 €/Muaj Qira
  • 1