Pronat

Apartament 3+1 per shitje

Apartament 3+1 per shitje tek Liqeni. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes dhe me super pamje nga liqeni, me cilesi dhe standart shume te larte rifiniturash, me sistem ...

Apartament 292m2 ID: 5994 Agent : Ermira Plaku
330000 €/Total Shitje

Apartament me Qera 2+1 te rruga e Elbasanit

Jepet me Qera apartament 2+1 ne rrugen e Elbasanit pas Fakultetit te Gjuheve te Huaja. apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje vile 3kateshe ne gjendje shume te mire dhe esht i ndare perkatesisht ne ...

Apartament 120m2 ID: 5992 Agent : Ermira Plaku
450 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per Qera ne Bllok

Bllok prane Vodafone,jepet me Qera apartament 2+1 ,kati i 6 ne pallat ekzistues i mire administruar, apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi,2 tualete ,2 ballkone dhe ambient gatimi te vecua ...

Apartament 100m2 ID: 5991 Agent : Ermira Plaku
700 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per shitje ne Rrugen Donika Kastrioti

Apartament 2+1 per shitje ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes shume e aksesueshme ne te gjitha rruget. Apartamenti ka nje organizim shume te mire sallon bashke me kendin e gatimit, 2 dhoma gj ...

Apartament 110m2 ID: 5919 Agent : Ermira Plaku
230000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per qera te Garda

Apartament 2+1 per shitje ne ne katin e 4-te te nje pallati egzistues ne zemer te Bllokut afer me Presidencen ne nje zone komerciale dhe rezidenciale mjaft te preferuar. Organizohet ne sallon bashke m ...

Apartament 110m2 ID: 5909 Agent : Ermira Plaku
600 €/Muaj E dhënë me qira

Apartament 1+1 per shitje te Rruga e Kosovareve

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Liqenit Artificial, ne rrugen e Kosovareve, zone teper e lakmuar rezidenciale per arsye te aksesit te saj me Qendren dhe Bllokun, Kopshin Botanik dhe zoologjik, si dhe ...

Apartament 69m2 ID: 5907 Agent : Ermira Plaku
127000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per shitje te Kopshti Botanik

Shitet apartament 2+1 prane Kopshtit Botanik. Organizohet ne sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe verande. Mobilim me shume kualitet, cilesi dhe standart shume i larte rifiniturash. Per nje vizite n ...

Apartament 115m2 ID: 5905 Agent : Ermira Plaku
180000 €/Total Shitje

Zyra 350 m per qera ne Rrugen Sami Frasheri

Zyrat lokalizohen në një nga zonat më të preferuara dhe komerciale te Tiranes, ndodhen në kati i dyte me shkalle te dedikuara të një ndërtimi cilesor ne zemer te Bllokut. Jane te pershtatshme per bizn ...

Zyrë 350m2 ID: 5900 Agent : Ermira Plaku
4500 €/Muaj E dhënë me qira