Pronat

Pronë e re për qira

Duplex me qera ne zonen e Bllokut

Jepet me qera nje duplex ne nje nga zonat me te mira te Tiranes. Me siperfaqe 268m2 ne kat te 7 & 8. Apartamenti eshte i organizuar ne katin e pare me nje dhome ndenje me oxhak dhe nje ambient ngrenie ...

Apartament 268m2 ID: 6080 Agent : THE POINT
1500 €/Muaj Qira

Ambient Komercial per qira ne rrugen e Dibres

Jepet ambient komercial me qira ne Rrugen e Dibres,ne nje kompleks multifunksional,ne katin 1. Ambienti eshte open space me vetrata xhami dhe mund te sherbeje per cfaredolloj biznesi te mundshem. Pe ...

Dyqan Shitje 120m2 ID: 5990 Agent : THE POINT
650 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament 2+1 per qera ne Qender

Apartament 2+1 per qera ne qender te Tiranes. Apartamenti eshte i sapo perfunduar, me dekor modern dhe hapesira te shfrytezuara me se miri. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone na tele ...

Apartament 110m2 ID: 5978 Agent : THE POINT
1500 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Truall 3500 m2 prane aeroportit te Rinasit

Truall 3500 m2 prane aeroportit te Rinasit. Toka eshte e aksesueshme nga Vora, Kamza dhe Rinasi. Vetem 3 minuta nga aeroporti Nene Tereza. Nje investim i mire ne nje zone te vecante. ...

3500m2 ID: 5975 Agent : THE POINT
0 €/m2 Shitje
Pronë e re për shitje

Vile per shitje tek Rruga Myslym Keta

Vile 4 kateshe per shitje ne Rrugen Myslym Keta, prane Profarmes.Ne katin perdhe vila ka nje garazh te madh qe mund te sherbeje per qellim parkimi, magazinimi ose pune dhe nje oborr te bollshem. Ne ka ...

Vila 771m2 ID: 5965 Agent : THE POINT
395000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Apartament 2+1 tek Stadiumi Air Albania

Apartamenti eshte totalisht i arreduar dhe ndodhet ne katin e 4-t. Ai perbehet nga dhoma e ndenjes, nje kuzhine me vete, dy dhoma gjumi, nje storage/ depo, dy banjo, secila me dritare . Ka nje ballk ...

Apartament 158m2 ID: 5956 Agent : THE POINT
1700 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament 2+1 ne qender te Tiranes

Apartamenti luksoz ndodhet ne nje ndertese te re me kushtet me bashkohore, zone teper e qete dhe shume afer Qendres se Tiranes. Eshte i perbere nga sallon me kuzhine bashke, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, k ...

Apartament 90m2 ID: 5943 Agent : THE POINT
1250 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament 2+1 me Qera tek Rezidenca Kodra Diellit 2

Apartamenti ndodhet tek Rezidenca Kodra Diellit 2, nje nder Rezidencat me te kerkuar ne Tirane me nje cilesi te larte ndertimi. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 126 m2, kati 2, i organizuar nga sox ...

Apartament 126m2 ID: 5888 Agent : THE POINT
900 €/Total E dhënë me qira
E dhënë me qira

Duplex 2+1 me Qera tek Rruga Durreit

Rruga Durresit prane Shkolles Qemal Stafa, jepet me Qera Duplex 2+1, siperfaqe 100 m2, kati 5-6 ne pallat ekzistues , i mire administruar, i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, i ...

Apartament 110m2 ID: 5887 Agent : THE POINT
500 €/Muaj E dhënë me qira
Pronë e re për qira

Apartament 2+1 me Qera ne Bllok prane Credins Bank

Bllok prane Credins Bank, jepet me Qera apartament 2+1, siperfaqe 105 m2, kati 8 ne pallat te ri me 2 ashensor, te mire administruar, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tua ...

Apartament 105m2 ID: 5886 Agent : THE POINT
700 €/Muaj Qira