Pronat

Ambjent komercial per qira

Jepet ambient komercial me qira ne nje zone shume te mire te Tiranes.Objekti eshte tre katesh dhe ofrohet ose te tre katet sebashku ose vec e vec.Eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesesh.M ...

Dyqan Shitje 180m2 ID: 5002 Agent : THE POINT
500 €/Muaj Qira

Apartament 1+1 per qira te Kopshti Botanik

Apartament 1+1 per qira te Kopshti Botanik, zone e qete, me ajer te paster dhe gjelberim. Pjese e nje ndertese te re kater kateshe, konsiston ne dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Per nje vizite ne pron ...

Apartament 60m2 ID: 2435 Agent : THE POINT
350 €/Muaj Qira