Pronat

Ambient komercial per shitje ne Rrugen Myslym Shyri

Ambjent komercial per Shitje ne nje nder zonat me te kerkuara per biznese ne rrugen Myslym Shyri. Ambjenti eshte me nje siperfaqje 53.7 m2 me dokumenta te rregullta pronesie, mund te shfytezohet per d ...

Zyrë 54m2 ID: 4846 Agent : Ilda Zaloshnja
110000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per qera ne Rrugen Ibrahim Rugova

Apartament luksoz 2+1 me Qira ne nje nga zonat me elitare te kryeqytetit, Liqenit dhe Parkut Nacional, i rrethuar nga gjelberimi, ajri i paster dhe qetesia maksimale. Konsiston ne 2 dhoma gjumi, sallo ...

Apartament 180m2 ID: 4845 Agent : Ilda Zaloshnja
2500 €/Muaj Qira

Apartament 3+1 per shitje ne Rrugen Bardhok Biba

Apartament 120 m2 ne shitje ne qender te Tiranes, ne Rr. Bardhok Biba, paralele me bulevardin Zogu I, ne nje pallat te ndertuar ne vitin 1988. Apartamenti, pozicionuar ne katin 4 te ndertimit, me orie ...

Apartament 120m2 ID: 4844 Agent : Ilda Zaloshnja
150000 €/Total Shitje

Apartament 1+1 per shitje ne Rrugen e Elbasanit

Shitet apartament 1+1 ne nje nga ndertimet me te reja qe po zhvillohet ne Rr. Elbasanit, parashikuar te perfundoje ne shtator 2019. Apartamenti organizohet ne sallon, dhome gjumi tualet dhe ballkon. P ...

Apartament 77m2 ID: 4841 Agent : Ilda Zaloshnja
4000 €/m2 Shitje

Zyra per qera te Stadiumi Dinamo

Zyra me qira ne nje nga zonat me te aksesueshme afer Stadiumit te Dinamos. Ambienti ndodhent ne katin e gjashte te nje ndertese te re, konsiston ne 2 ambjente,tualet dhe nje verande me siperfaqje 80 m ...

Zyrë 160m2 ID: 4840 Agent : Ilda Zaloshnja
600 €/Muaj Qira

Apartament 3+1 per shitje ne Vlore

Shitet penthouse ne Lungomare me pamje te mire te detit. Ndodhet ne katin 9 te nje pallati te ri me punime shume cilesore dhe i mireadministruar. Ka nje siperfaqe 384 m2 ku 206 eshte siperfaqja e apar ...

Apartament 384m2 ID: 4838 Agent : Ilda Zaloshnja
360000 €/Total Shitje

Dyqan per qera ne Rrugen Tafaj

Jepet ambjent rreth 100m² me qira, kati perdhe. Ambjenti ka ndriçim natyral te bollshem, vetrata te medha xhami ne te dy anet, veri-perendim dhe Jug-Lindje. Ndertim shume cilesor i viteve te fundit, h ...

Dyqan Shitje 100m2 ID: 4826 Agent : Ilda Zaloshnja
1100 €/Muaj Qira

Dupleks per qera te Kodra e Diellit

Duplex per qera i mobiluar dhe ne nje nga rezidencat me cilesore ne Tirane, "Kodra e Diellit 2", me pamje panoramike te qytetit, zone e qete me gjelberim, ajer te paster, organizim perfekt, administri ...

Apartament 198m2 ID: 4797 Agent : Ilda Zaloshnja
1000 €/Muaj Qira

Vile per shitje ne Qerret

Ne zonen e Qerretit, ne nje kompleks mes gjelberimit dhe ajrit te paster shitet vile 2 kateshe. Vila ka punime cilesore dhe eshte e menduar ne formen me te mire per te qene nje shtepi pushimi. Per nje ...

Vila 347m2 ID: 4795 Agent : Ilda Zaloshnja
220000 €/Total Shitje

Duplex per shitje te Kodra e Diellit

Shitet dupleks i mobiluar dhe ne nje nga rezidencat me cilesore ne Tirane, "Kodra e Diellit 2", me pamje panoramike te qytetit, zone e qete me gjelberim, ajer te paster, organizim perfekt, administrim ...

Apartament 198m2 ID: 4794 Agent : Ilda Zaloshnja
220000 €/Total Shitje