Pronat

Pronë e re për shitje

Apartament 2+1 ne shitje tek Kopshti Botanik

Apartament 2+1 per shitje tek Kopshti Botanik, teresisht i mobiluar dhe me siperfaqe 149 m2 , te organizuar ne menyre perfekte me nje verande te madhe. Nje prone e kendshme ne nje zone mjaft te prefer ...

Apartament 149m2 ID: 6050 Agent : Ilda Zaloshnja
180000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Apartament 3+1 me qera ne residencen Sunrise

Jepet apartament 3+1 per qera ne nje nga komplekset me te mira te kryeqytetit. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe te fundit te nderteses, organizohet ne nje ambjent ndenje dhe gatimi, 3 dhoma gjumi, ...

Apartament 306m2 ID: 6048 Agent : Ilda Zaloshnja
1400 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament 2+1 prane Pallatit te Brigadave

Apartament ekskluziv ne nje nga zonat me te mira te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e trete dhe organizohet ne nje dhome ndenje te madhe me oxhak, kuzhine me vehte bashke me ambjentin e ngrenies ...

Apartament 138m2 ID: 6041 Agent : Ilda Zaloshnja
1200 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Prone e vecante per shitje ne Elbasan

Kjo prone e vecante totalisht e investuar, me nje siperfaqe te brendshme prej 720 m2,eshte ne funksion si Hotel dhe Restorant. Perbehet nga 3550 m2 sheshe te lira per ndertim te miratuara, dhe siperfa ...

Restorant 30766m2 ID: 6017 Agent : Ilda Zaloshnja
0 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Zyre per qira ne Rrugen e Dibres

Zyre per qira ne nje zone shume te mire te Tiranes. Zyra ka siperfaqe prej 290 m2 ne total (i gjithe kati) dhe ndodhet ne katin e 5 te nje qendre biznesi 7 kateshe. Ajo ka ashesor te dedikuar dhe pamj ...

Zyrë 290m2 ID: 6007 Agent : Ilda Zaloshnja
1700 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Apartament 1+1 prane qendres se qytetit

Apartament 1+1 prane qendres se Tiranes, ne rrugen Bardhok Biba. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje nertese ekzistuese. Apartamenti eshte rikonstruktuar i gjithi ne fund te 2021 dhe eshte ne ...

Apartament 65m2 ID: 5997 Agent : Ilda Zaloshnja
85000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Apartament 2+1 per qira ne Rrugen e Kosovareve

Apartament 2+1 per qira ne Rrugen e Kosovareve. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 ne nje zone te mire te qytetit te Tiranes. Me orientim Jug Lindje dhe nje siperfaqe prej 116 m2, apartamenti eshte i or ...

Apartament 116m2 ID: 5987 Agent : Ilda Zaloshnja
600 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Vile 3 kateshe per qira ne nje Kompleks residencial

Vile per qera ne nje nga komplekset residenciale me te mira te Tiranes. Vila organizohet ne 3 kate me siperfaqe 122 m2/kat. Ajo ka 3 dhoma gjumi, 3 tualete, 2 dhoma ndenjeje ( njera prej tyre me oxhak ...

Vila 591m2 ID: 5984 Agent : Ilda Zaloshnja
3000 €/Muaj E dhënë me qira
Pronë e re për qira

Apartament 1+1 per qera ne Rr. Mustafa Matohiti

Apartament 1+1 per qera ne nje nga zonat me te gjalla te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje ndertese 11 kateshe dhe perbehet nga nje ambient i perbashket ndenje, gatimi dhe ngrenie, nje ...

Apartament 80m2 ID: 5980 Agent : Ilda Zaloshnja
600 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Zyre per qera ne Rr. Abdyl Frasheri

Jepet zyre me qera ne nje nga zonat me te kerkuara, prane Librit Universitar. Zyra jepet e mobiluar si ne foto. Me nje siperfaqe prej 155 m2, kjo zyre do te ishte perfekte per zhvillimin e biznesit tu ...

Zyrë 155m2 ID: 5976 Agent : Ilda Zaloshnja
1300 €/Muaj Qira