Pronat

Pronë e re për shitje

Apartamente ne shitje prane Liqenit

Nje projekt i ri po zhvillohet ne faqen e njeres prej kodrave te liqenit artificial te Tiranes, me nje varietet apartamentesh te te gjitha madhesive dhe te perballueshme per te gjithe. Projekti i ri z ...

Apartament 130m2 ID: 5204 Agent : Ilda Zaloshnja
1400 €/m2 Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament duplex 230 m2 ne shitje prane TEG

Kompleks i ri rezidencial qe ofron një mundësi unike jetese duke propozuar një hapësirë të kuruar midis qetësisë, gjelbërimit, teknologjisë së fundit dhe stilit luksoz. Projekti spikat në arkitekturën ...

Apartament 200m2 ID: 5203 Agent : Ilda Zaloshnja
400000 €/Muaj Shitje
Pronë e re për shitje

Villa 270 m2 per shitje prane TEG

Kompleks i ri rezidencial qe ofron një mundësi unike jetese duke propozuar një hapësirë të kuruar midis qetësisë, gjelbërimit, teknologjisë së fundit dhe stilit luksoz. Projekti spikat në arkitekturën ...

Shtëpi Private 300m2 ID: 5202 Agent : Ilda Zaloshnja
500000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Vile luksoze 320 m2 per shitje prane TEG

Kompleks i ri rezidencial qe ofron një mundësi unike jetese duke propozuar një hapësirë të kuruar midis qetësisë, gjelbërimit, teknologjisë së fundit dhe stilit luksoz. Projekti spikat në arkitekturën ...

Vila 500m2 ID: 5201 Agent : Ilda Zaloshnja
600000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Vile luksoze 350 m2 per shitje prane TEG

Kompleks i ri rezidencial qe ofron një mundësi unike jetese duke propozuar një hapësirë të kuruar midis qetësisë, gjelbërimit, teknologjisë së fundit dhe stilit luksoz. Projekti spikat në arkitekturën ...

Vila 500m2 ID: 5200 Agent : Ilda Zaloshnja
650000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Apartament 2+1 per qera te Rruga e Kosovareve

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të mira të banimit pranë Liqenit Artificial dhe Parkut. Eshte i organizuar ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon dhe tualet. Eshte i mobiluar me shije ...

Apartament 107m2 ID: 5199 Agent : Ilda Zaloshnja
750 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per qera ne Qender

Jepet me qira apartament 2+1 ne nje nga komplekset rezidenciale dhe tregetare me te reja te kryeqytetit, ne Qender, prane "Sheshit Skenderbej", konstruksion i ri teper funksional. Konsiston ne 2 dhoma ...

Apartament 130m2 ID: 5186 Agent : Ilda Zaloshnja
1600 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 me qera ne zonen e RTSH

Jepet me qera nje apartment ne nje nga zonat me interesante per jetese ne Tirane, ajo e ashtuquajtura zona e radiotelevizionit, e cila garanton akses shume te lehte ne bulevardin kryesor te Tiranes dh ...

Apartament 112m2 ID: 5182 Agent : Ilda Zaloshnja
700 €/Muaj E dhënë me qira
Pronë e re për shitje

Apartament 225 m2 per shitje me pamje nga liqeni

Apartament ne katin e fundit te nje ndertimi 10-vjecar, me pamje fantastike nga te dy liqenet e Tiranes dhe nga qyteti, me siperfaqe te brendshme 225 m2 dhe 62 m2 siperfaqe e verandes se mrekullueshme ...

Apartament 286m2 ID: 5181 Agent : Ilda Zaloshnja
250000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Apartament 2+1 me qera ne Rr. Medar Shtylla

Apartament i mrekullueshem per qera ne nja pallat te mirembajtur te viteve '90, me siperfaqe te bollshme prej 156 m2, te organizuara ne hapesire ndenjeieje, kuzhine me vete, 2 dhoma te medha gjumi, se ...

Apartament 156m2 ID: 5179 Agent : Ilda Zaloshnja
600 €/Muaj Qira