Pronat

Zyra per qera te Stadiumi Dinamo

Zyra me qira ne nje nga zonat me te aksesueshme afer Stadiumit te Dinamos. Ambienti ndodhent ne katin e gjashte te nje ndertese te re, konsiston ne 2 ambjente,tualet dhe nje verande me siperfaqje 80 m ...

Zyrë 160m2 ID: 4840 Agent : Ilda Zaloshnja
600 €/Muaj Qira

Apartament 3+1 per shitje ne Vlore

Shitet penthouse ne Lungomare me pamje te mire te detit. Ndodhet ne katin 9 te nje pallati te ri me punime shume cilesore dhe i mireadministruar. Ka nje siperfaqe 384 m2 ku 206 eshte siperfaqja e apar ...

Apartament 384m2 ID: 4838 Agent : Ilda Zaloshnja
360000 €/Total Shitje

Dyqan per qera ne Rrugen Tafaj

Jepet ambjent rreth 100m² me qira, kati perdhe. Ambjenti ka ndriçim natyral te bollshem, vetrata te medha xhami ne te dy anet, veri-perendim dhe Jug-Lindje. Ndertim shume cilesor i viteve te fundit, h ...

Dyqan Shitje 100m2 ID: 4826 Agent : Ilda Zaloshnja
1100 €/Muaj Qira

Dupleks per qera te Kodra e Diellit

Duplex per qera i mobiluar dhe ne nje nga rezidencat me cilesore ne Tirane, "Kodra e Diellit 2", me pamje panoramike te qytetit, zone e qete me gjelberim, ajer te paster, organizim perfekt, administri ...

Apartament 198m2 ID: 4797 Agent : Ilda Zaloshnja
1500 €/Muaj Qira

Vile per shitje ne Qerret

Ne zonen e Qerretit, ne nje kompleks mes gjelberimit dhe ajrit te paster shitet vile 2 kateshe. Vila ka punime cilesore dhe eshte e menduar ne formen me te mire per te qene nje shtepi pushimi. Per nje ...

Vila 347m2 ID: 4795 Agent : Ilda Zaloshnja
220000 €/Total Shitje

Duplex per shitje te Kodra e Diellit

Shitet dupleks i mobiluar dhe ne nje nga rezidencat me cilesore ne Tirane, "Kodra e Diellit 2", me pamje panoramike te qytetit, zone e qete me gjelberim, ajer te paster, organizim perfekt, administrim ...

Apartament 198m2 ID: 4794 Agent : Ilda Zaloshnja
220000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per qera ne Bllok

Prona ndodhet ne zonen me te preferuar te Tiranes, Bllok me akses te menjehershem ne rruget kryesore, gjithashtu Garde e Liqen. Apartamenti eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi, sallon, dhome ngrenie, 2 ...

Apartament 100m2 ID: 4793 Agent : Ilda Zaloshnja
600 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per qera ne Rrugen Faik Konica

Apartamenti eshte i lokalizuar ne nje nga zonat me te mira e te qeta te kryeqytetit, me ajer te paster, afer Parkut Kombetar. Ndertese e re me ashensor, kati 8. Ka nje organizim ne 2 dhoma gjumi, korr ...

Apartament 110m2 ID: 4766 Agent : Ilda Zaloshnja
600 €/Muaj Qira

Ambjent zyre me qera 1100 m2 ne qender te Tiranes

Hapesire komerciale prej 1100 m2, ne nje ndertese te re te pozicionuar ne rruget me me trafik ne Tirane. Ambjenti eshte totalisht i rinovuar se fudnmi, me gjithe infrastrukturen e nevojshme per nje ak ...

Zyrë 1100m2 ID: 4757 Agent : Ilda Zaloshnja
15 €/m2 Qira
Pronë e re për qira

Apartament modern 1+1 per qera ne Blv. Bajram Curri

Apartament shume modern dhe simpatik per qera ne qender te Tiranes, Blv. Bajram Curri, ne katin e tete te nje ndertimi thuajse 20-vjecar. Apartamenti ka orient veri-perendim, fasada xhami te bollshme ...

Apartament 78m2 ID: 4748 Agent : Ilda Zaloshnja
600 €/Muaj Qira