Pronat

Vile per shitje ne Petrele

Vile per shitje ne Rezidence, ku siguria 24 orë në ditë për 7 ditë të javës, nën mbikqyrjen e një skuadre profesionistësh është një ndër avantazhet më të mëdha për një jetesë të sigurtë për ju dhe fam ...

Vila 1200m2 ID: 5150 Agent : Ilda Zaloshnja
1200000 €/Total Shitje
E dhënë me qira

Apartament 2+1 per qera ne Rrugen Sami Frasheri

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të mira të banimit pranë Liqenit Artificial dhe Parkut. Eshte i organizuar ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon dhe tualet. Eshte i mobiluar me shije ...

Apartament 120m2 ID: 5114 Agent : Ilda Zaloshnja
900 €/Muaj E dhënë me qira
Pronë e re për qira

Zyre per qera ne Bulevardin kryesor te Tiranes

Hapesira zyrash per qera ne zonen me qendrore te Tiranes, ne nje ndertim te ri te perfudnuar pak vite me pare. Aksesi i menjehershem ne bulevardin kryesor te Tiranes dhe ekspozimi i shkelqyer i bejne ...

Zyrë 160m2 ID: 5111 Agent : Ilda Zaloshnja
10 €/m2 Qira
E veçantë

Vile 255 m2 per shitje ne Qerret

Vile banimi per shitje ne nje nga komplekset rezidenciale bregdetare ne zonen e Qerretit. Vila, e gjitha 255 m2 siperfaqe e mbuluar dhe 102 m2 siperfaqe verandash, eshte e artikuluar ne 3 kate, ku ne ...

Vila 766m2 ID: 5084 Agent : Ilda Zaloshnja
370000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Vile 350 m2 per shitje prane TEG

Villa for sale in the newest residential compound in Tirana. The villa is articulated in three floors, kitchen and living area in the ground floor, 2 bedrooms in the first floor and a master bedroom o ...

Vila 350m2 ID: 5068 Agent : Ilda Zaloshnja
1300 €/m2 Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament 2+1 per shitje prane TEG

Apartament per shitje ne Tirane ne kompleksin me te ri te banimit prane Teg, te rrethuar nga gjelberimi. Apartamenti eshte i artikuluar ne 2 dhoma gjumi, sallon dhe 2 tualete dhe eshte mjaft i pershta ...

Apartament 125m2 ID: 5067 Agent : Ilda Zaloshnja
1300 €/m2 Shitje

Apartament 2+1 per shitje ne Blv. Gjergj Fishta

Apartament per shitje ne nje ndertim te ri ne Blv. Gjergj Fishta, organizuar ne nje sallon/kuzhine, 2 dhioma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ka funskionuar si zyre dhe aktualisht eshte ne k ...

Apartament 100m2 ID: 5030 Agent : Ilda Zaloshnja
135000 €/Total Shitur
E dhënë me qira

Ambjent zyre 165 m2 per qera ne Blv. Gjergj Fishta

Zyre per qera me siperfaqe 165 m2 ne nje ndertim te ri ne Blv. Gjergj Fishta, e organizuar ne 3 hapesira nga te cilat njera eshte open space, 2 tualete, e pershtatur me ndricim komercial per zyra dhe ...

Zyrë 165m2 ID: 5029 Agent : Ilda Zaloshnja
1320 €/Muaj E dhënë me qira
E dhënë me qira

Zyre me qera 147 m2 ne Blv. Gjergj Fishta

Zyre per qera me siperfaqe 147 m2 ne nje ndertim te ri ne Blv. Gjergj Fishta, e organizuar ne 5 hapesira te medha, 2 tualete, e pershtatur me ndricim komercial per zyra dhe me lidhjet e nevojshme kabl ...

Zyrë 147m2 ID: 5028 Agent : Ilda Zaloshnja
1180 €/Muaj E dhënë me qira