Pronat

Pronë e re për shitje

Apartament 2+1 per shitje ne Rr. KOmuna e Parisit

Apartament ne katin e gjashte te nje pallati te vieteve '90 ofrohet per shitje me nje cmim interesant per kete zone gjithmone ne rritje. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial te mbyllur ne R ...

Apartament 124m2 ID: 4544 Agent : Ilda Zaloshnja
160000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per qera ne Rrugen e Bogdaneve

Apartament 2+1, 170 m2, kati i fundit per qera tek Rruga e Bogdaneve. Ndertese e re, punime dhe rifinitura teper cilesore, administrim, ruajtje 24 me kamera dhe roje, 2 ashensore. Ofron standartet me ...

Apartament 170m2 ID: 4520 Agent : Ilda Zaloshnja
1600 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per qera ne Rrugen Beqir Luga

Apartament per Qira ne nje nder zonat me te preferuara per banim, afer Qendres, me siperfaqe 120 m2, kati i 5, pallat i ri. Organizohet ne sallon bashke me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualet dh ...

Apartament 120m2 ID: 4519 Agent : Ilda Zaloshnja
450 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per qera ne Blv. Gjergj Fishta

Prane Bulevardit Gjergj Fishta ne nje ndertese te re jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti organizohet ne sallon bashke me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi dhe tualet. Lokacion i aksesueshem me Qe ...

Apartament 110m2 ID: 4478 Agent : Ilda Zaloshnja
800 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per qera te Rruga e Kavajes

Apartamenti luksoz ndodhet ne nje ndertese te re me kushtet me bashkohore, zone teper e qete dhe shume afer Qendres se Tiranes. Eshte i perbere nga sallon me kuzhine bashke, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, k ...

Apartament 90m2 ID: 4477 Agent : Ilda Zaloshnja
900 €/Muaj Qira
E veçantë

Vile e vecante me qera ne Kepin e Rodonit

Vile e mrekullueshme per qera ne nje nga perlat e natyres shqiptare ende te paprekura, Kepi i Rodonit. Vila eshte e pozicionuar mbi nje nga kodrat e kepit te Rodonit, me pamje nga te dyja krahet e det ...

Shtëpi Pushimi 800m2 ID: 4475 Agent : Ilda Zaloshnja
1500 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per qera te Liqeni

Jepet me qera apartament 2+1 ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ne zonen e Liqenit. Apartamenti eshte i dizenjuar ne menyre elegante, i mobiluar bukur dhe perfshin te gjitha pajisjet e domo ...

Apartament 110m2 ID: 4473 Agent : Ilda Zaloshnja
1200 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per qera ne Rrugen Abdyl Frasheri

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri ne nje nga zonat me te kerkuara dhe me te populluara te qytetit te Tiranes tek ish Blloku. Organizohet ne sallon bashke me kendin e gatimit, 2 dho ...

Apartament 100m2 ID: 4472 Agent : Ilda Zaloshnja
800 €/Muaj Qira

Duplex per qera ne Rezidencen Long Hill

Apartament me qera ne nje kompleks rezidencial ne Lunder. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 223 m2 e organizuar ne sallon bashke me kendin e gatimit, 4 dhoma gjumi, 3 tualete dhe oborr me siperfaqje 1 ...

Apartament 390m2 ID: 4464 Agent : Ilda Zaloshnja
2300 €/Muaj Qira

Kapanon per qera ne Kombinat

Jepet me qira kapanon ne Kombinat me siperfaqe te brendshme 600m2 dhe siperfaqe te pergjithshme 1220m2.Objekti ka nje lartesi prej 9m ne perimeter dhe 11m ne kulm. Ambienti ka punime cilesore dhe esht ...

Depo 1220m2 ID: 4462 Agent : Ilda Zaloshnja
3600 €/Muaj Qira