Pronat

Pronë e re për shitje

Apartament 2+1 per shitje tek Zogu i Zi

Apartamenti ka siperfaqe totale 110 metra katrore. Ndodhet ne katin e peste te objektit dhe aksesi mund te realizohet nepermjet shkalleve ose ashensorit. Apartamenti ka mobilim luksoz dhe perbehet nga ...

Apartament 120m2 ID: 2105 Agent : Marjeta Tuci
105000 €/Total Shitje
  • 1