Apartament 3+1 me qera prane Nobis

Rruga Sami Frasheri , Tirane

3 DH
2 TU
113 m2
EUR 1,700 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
2975
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 1,700 /muaj
Sipërfaqja
113 m2

Përshkrimi

Prane Liqenit, jepet me qera nje apartament 3+1 ne nje nga rezidencat me te kerkuara. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te mireadministruar dhe te sigurt. Ne hyrje apartamenti organizohet ne nje koridor, nje dhome teke me tualetin dhe garderoben perkatese, 2 dhoma gjumi me dritare, 1 tualet shtese, sallon dhe kuzhine se bashku, si dhe nje ballkon me pamje nga residenca. I perfshire ne cmim eshte dhe nje post parkimi. Per me shume informacion na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
113 m2
Sipërfaqja e Brendshme
100 m2

Adresa

Rruga
Rruga Sami Frasheri
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
7
Viti I ndërtimit
2015
Dhomat e Gjumit
3
Tualetet
2
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Pllaka
Orientim
Jug-Lindje


Parkim në Pronë
Po
Hapësira Parkimi
1

Pamja

Ndërtesa

Elektroshtëpiake

Tharëse Rrobash
Lavastovilje
Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Pajisje

Wi-fi

Veçoritë e brendshme

Depo

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Ashensor
Garazhë
Parkim

Sistem Ngrohje/Ftohje

Kondicioner

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman
Dritare

Planimetria

Eksploro zonën