Apartament 3+1 me qera tek Blv Gjergj Fishta

Bulevardi Gjergj Fishta , Tirane

3 DH
2 TU
130 m2
EUR 1,000 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
2978
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 1,000 /muaj
Sipërfaqja
130 m2

Përshkrimi

Ne Bulevardin Gjergj Fishta prane Ish Ekspozites, jepet me qera nje apartament 3+1 spacioz dhe modern. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 dhe te parafundit te nje ndertese mjaft te mireadministruar. Apartamenti organizohet ne nje koridor ne hyrje, nje sallon te madh se bashku me kuzhinen dhe ballkon, nje koridor lehtesisht te kthyeshem ne studio ose dhome shtese, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon tjeter. Per me shume informacion na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
130 m2

Adresa

Rruga
Bulevardi Gjergj Fishta
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
8
Nr. i Kateve të Ndërtesës
10
Viti I ndërtimit
2010
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
3
Tualetet
2
Ballkonet
2
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket
Orientim
Jug

Pamja

Qyteti
Rruga

Elektroshtëpiake

Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Sistem Ngrohje/Ftohje

Kondicioner

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman
Dritare

Planimetria

Eksploro zonën