Zyrë me qera 70m2 Bulevardi Zogu I!

Bulevardi Zogu I , Tirane

1 TU
70 m2
EUR 600 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3190
Kategoria e Pronës
Komerciale
Tipi i Pronës
Zyrë
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 600 /muaj
Sipërfaqja
70 m2

Përshkrimi

Zyre me qera 70 m2 ndodhet tek Bulevardi Zogu I.Ambient ndodhet në Bulevardin Zogu I, një zonë e njohur për qasje të lehtë dhe infrastrukturë të zhvilluar. Zyra është e organizuar në mënyrë të rregulltë duke përfshirë dy ambiente të ndritshme të ndara, një tualet dhe një korridor, E investuar plotësisht dhe me një kubaturë të rregullt,ku hapësira është ideale për një gamë të gjerë zyrash të tipologjive të ndryshme.Për më shumë informacione na kontaktoni!

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
70 m2
Sipërfaqja e Brendshme
70 m2

Adresa

Rruga
Bulevardi Zogu I
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
6
Tualetet
1
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Pllaka

Pamja

Ndërtesa
Qyteti
Rruga

Bath Amenities

Bide
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën