Apartament 3+1 per shitje prane Liqenit te Thate

Liqeni Thate , Tirane

3 DH
2 TU
132 m2
EUR 170,600 EUR 1,300/m2
Në shitje

Informacion

ID
3192
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 170,600
Sipërfaqja
132 m2
Çmimi /m2
EUR 1,300

Përshkrimi

Apartament 3+1, i pozicionuar në një zonë strategjike pranë Liqenit të Thate, ofron një kombinim të përkryer të jetesës komode dhe qasjes në facilitetet e një kompleksi të ri residencial dhe komercial. I vendosur në katin e dytë, ky apartament me një sipërfaqe prej 131.18 metra katrorë është ideal për ata që kërkojnë një hapësirë të gjerë dhe të organizuar me kujdes. I projektuar ne nje sallon se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon me pamje nga residenca dhe zona. Ky apartament paraqet një mundësi të shkëlqyer për investim, sidomos në kontekstin e rritjes dhe zhvillimit të vazhdueshëm të zonës, të cilat po pësojnë transformime të konsiderueshme në aspektet rezidenciale dhe komerciale.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
132 m2
Sipërfaqja e Brendshme
130 m2

Adresa

Rruga
Liqeni Thate
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
2
Viti I ndërtimit
2024
Faza e Ndërtimit
Under Construction
Dhomat e Gjumit
3
Tualetet
2
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Pamobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Blindat
Duralumin me Termoizolim
Orientim
Jug-Lindje

Pamja

Ndërtesa
Parku
Rruga

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Ashensor
Parkim

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj