Shitet Tokë 5.378m2 në Pezë Helmes!

Peze , Tirane

5378 m2
EUR 216,000
Në shitje

Informacion

ID
3196
Kategoria e Pronës
Tokë
Tipi i Pronës
Tokë Ndërtimore
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 216,000
Sipërfaqja
5378 m2

Përshkrimi

Shitet tokë ne Pezë Helmesi 5.378m2 .Toka ndodhet afer rruges kryesore, ajo shtrihet deri pranë lumit, duke ofruar një pamje dhe ambient të këndshëm natyror .Eshte ideale për ndërtimin e një vile luksoze ose një biznesi.Zona ku ndodhet toka ofron mundësi të shkëlqyera për zhvillim dhe investim.Per me shum informacion na kontaktoni!

Adresa

Rruga
Peze
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Pamja

Toke Pyjore
Kodra
Mali

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj